Προς το περιεχόμενο

Αγορά Jack and Danny μπάσσου


Rene

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάντως  στις αγγελίες  μας υπάρχουν καλά ενισχυτάκια (πχ : http://smart.noiz.gr/details.php?id=114774  )  αμα  να πεις τα κάλαντα κάτι  θα καταφέρεις  ;)

 

χρόνια πολλά  και καλά μυαλά σε όλους μας   8)

 

rust never sleeps

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 47
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Πάντως  στις αγγελίες  μας υπάρχουν καλά ενισχυτάκια (πχ : http://smart.noiz.gr/details.php?id=114774  )  αμα  να πεις τα κάλαντα κάτι  θα καταφέρεις  ;)

 

χρόνια πολλά  και καλά μυαλά σε όλους μας   8)

 

Δυστηχώς δε θα βγω για κάλαντα(ξέρω πολύ κρίμα :()..Στα επόμενα ίσως για να τσιμπήσω κανένα ενισχυτή χαχα ;D

Νιώσε την δύναμη του Black Dragon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με γειά το μπασσάκι!

Σορυ που έκανα hijack το θεμα σου αλλά με έχει ψησει πολύ και εμένα το θεμα αυτό.

 

Thanks audiokostas απο σενα ειχα διαβασει τα καλά λόγια για το συγκεκριμενο μπασσο στο παρελθον. Λογικά θα το χτυπήσω άμεσα.

 

Λοιπόν βρήκα και το μωβ το gypsy rose (που παλεύεται περισσότερο απο το ροζ) από Ιταλό ebayer που δεν μου έχει ξεκαθαρίσει ακόμα τι παίζει με τα μεταφορικά, το μαυρο δεν το έχει δυστυχώς κανείς.

 

Αν μου πει ένα λογικό ποσό για μεταφορικά να βγαίνει στο σύνολο μέχρι 140-150 ευρώ θα το χτυπήσω και βλέπουμε.

Θα ποστάρω εντυπώσεις!

Cigarettes and Whiskey ... call my shaking hand

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα το μπάσσο :D Μετά από ένα καλό καθάρισμα και κάποιες αλλαγές στα knobs και στα κλειδια πιστεύω θα είναι ακόμα καλύτερα.Έχετε να προτείνετε κάποιο καλό σετ κλειδιών?

@Loki αναμένουμε εντυπώσεις  ;)

Νιώσε την δύναμη του Black Dragon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Παρέλαβα το μπάσσο :D Μετά από ένα καλό καθάρισμα και κάποιες αλλαγές στα knobs και στα κλειδια πιστεύω θα είναι ακόμα καλύτερα.Έχετε να προτείνετε κάποιο καλό σετ κλειδιών?

@Loki αναμένουμε εντυπώσεις  ;)

 

Για μισό λεπτό little sister  ;D Γιατί να του αλλάξεις κλειδιά; Έχουν πρόβλημα; 

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μισό λεπτό little sister  ;D Γιατί να του αλλάξεις κλειδιά; Έχουν πρόβλημα; 

Δυστηχώς δε είναι σε καλή κατάσταση.Θέλουν μια αλλαγή :P

Νιώσε την δύναμη του Black Dragon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Δυστηχώς δε είναι σε καλή κατάσταση.Θέλουν μια αλλαγή :P

 

Από μουσικομάγαζο της περιοχής μου είχα πάρει ένα σετάκι (αξιοπρεπέστατα) με 20-25  (νομίζω) ευρώ.

 

 

Για κάνε μια έρευνα αγοράς. 

 

 

 

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμ εδώ που μένω υπάρχει ένα μαγαζί με μουσικά είδη και οι επιλογές είναι πολύ λίγες και αν πεις να στα παραγγείλουν θα έρθουν σε κάνα μήνα :o.Έτσι,θα παραγγείλω από το ιντερνετ.

Νιώσε την δύναμη του Black Dragon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμ εδώ που μένω υπάρχει ένα μαγαζί με μουσικά είδη και οι επιλογές είναι πολύ λίγες και αν πεις να στα παραγγείλουν θα έρθουν σε κάνα μήνα :o.Έτσι,θα παραγγείλω από το ιντερνετ.

Καταρχάς μεγείες!

Σίγουρα είναι τα κλειδιά το θέμα? Έχουν σφικτές όλες τις βίδες τους? Εκτός αν είναι θέμα εμφάνισης.

Αν είναι τόσο πρόβλημα τα κλειδιά, πάρε κανένα σετάκι από ebay κλπ αλλά θα κάνουν κάποιες μέρες-εβδομάδες να έρθουν(από Κίνα/Αμερική θα αργήσουν πολύ).

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχάς μεγείες!

Σίγουρα είναι τα κλειδιά το θέμα? Έχουν σφικτές όλες τις βίδες τους? Εκτός αν είναι θέμα εμφάνισης.

Αν είναι τόσο πρόβλημα τα κλειδιά, πάρε κανένα σετάκι από ebay κλπ αλλά θα κάνουν κάποιες μέρες-εβδομάδες να έρθουν(από Κίνα/Αμερική θα αργήσουν πολύ).

 

 

Ευχαριστώ Sottos.Είναι και θέμα εμφάνισης.Τελικά θα προσπαθήσω να σφίξω τις βίδες όπως είπες προς το παρόν και να τα αλλάξω σε λίγο καιρό.

Νιώσε την δύναμη του Black Dragon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου