Προς το περιεχόμενο

Πολιτικά σχόλια


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προς τη διαχειρηση : Λετε οτι τα πολιτικα σχολια απαγορευονται. πολλες φορες και με διαφορες αφορμες εχουν ανοιξει πολιτικες συζητησεις και αντιπαραθεσεις. Εκει κατα την αποψη μου εχουμε εξοφθαλμα μελη 2 ταχυτητων.

 

Ο χρηστης Superfunk μπορει ανετα και ανα πασα στιγμη για οποιαδηποτε αφορμη να μας θυμιζει τις πολιτικες του αποψεις, να λεει την Ελλαδα σοβιετια, να μας λεει πως οτι επαθε η Ελλαδα σημερα το επαθε επειδη μας κυβερνανε κομμουνιστες, ποσο ευτυχισμενοι θα γινουμε οταν θα μας κυβερναει η siemens η VW και η HOCHTIEF, να κοροιδευει τον θοδωρακη (γκουφη) και αλλα πολλα και ωραια.

Απο κοντα και ο φιλος trolley.

 

Οταν ομως καποιος γραψει κατι διαφορετικο τοτε ενεργοποιουνται ολοι οι μηχανισμοι προστασιας των κανονων του φορουμ που απαγορευουν τα πολιτικα σχολια και τα θεματα κλειδωνονται.

 

 

Σας εκανα τη μουρη κρεας, το καταλαβαινω, αλλα ρε μαγκες  η ανοχη σας στο συγκεκριμενο βγαζει ματι.

 

Αντε καλη χρονια να εχουμε και με το καλο να γινουμε σοβαρο καπιταλιστικο κρατος μπας και σωθουμε . Το δυσκολο ειναι να διωξουμε τους κομμουνιστες που μας κυβερνανε.

Ευχαριστως ναι, αλλα....ΟΧΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Οταν ομως καποιος γραψει κατι διαφορετικο τοτε ενεργοποιουνται ολοι οι μηχανισμοι προστασιας των κανονων του φορουμ που απαγορευουν τα πολιτικα σχολια και τα θεματα κλειδωνονται.

 

Από όσα εγώ βλέπω, το θέμα κλειδώνεται όχι μόλις καποιος φέρει αντίλογο, αλλά μόλις φανεί πως το θέμα πάει προς άγριο καυγά. Με άλλα λόγια  ο αντίλογος δεν φιμώνεται.

 

Να σκεφτείς πως, στα σταλινοφασιστικα καθεστώτα που ορισμένοι στο φόρουμ συμπαθούν  ::) , σε παρόμοια περίσταση,  θα κλειδωνόταν όχι το τόπικ, αλλά αυτός που θα τολμούσε να εκφράσει αντίλογο, σε κάποιο στρατόπεδο "εργασίας", και θα έμενε εκεί να σαπίσει για το υπόλοιπο της ζωής του. Οπότε τα πράγματα δεν είναι και τόσο άσχημα, κάθε άλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποσο ευτυχισμενοι θα γινουμε οταν θα μας κυβερναει η siemens η VW και η HOCHTIEF

 

Σε ευχαριστω για τις ευχες σου για τη νεα χρονια ,αν και μου περιγραφεις τον ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ και δυσκολο ειναι να επιτευχθουν... ;D

 

Ανταποδιδω και σου ευχομαι καλη χρονια ,οχι ομως και οτι επιθυμεις... ;D (δεν το μπορουν τα γερικα κοκκαλα μου το γκουλαγκ....ουτε την υποχρεωτικη ορθοστασια σε ατελειωτες στρατιωτικες παρελασεις στην πλατεια Συντάγματος ;D)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ορίστε μια εορταστική κίνηση καλής θέλησης εκ μέρους του ΣΚΑΙ team: Θα αφήσω ξεκλείδωτο ένα θέμα που απαγορεύεται απ' τους κανονισμούς:

 

Οποιαδήποτε απορία για κλείδωμα ή διαγραφή μηνύματος ή θέματος ή τη διαχειριστική διαδικασία θα πρέπει να υποβάλλεται με προσωπικό μήνυμα (PM) ή e-mail στους αρμόδιους moderators ή τον administrator και όχι με δημιουργία θέματος (topic). Οποιοδήποτε παρόμοιο θέμα δημιουργηθεί, θα κλειδώνεται ή σβήνεται αμέσως.

 

Hwept, η "δουλειά" μου εδώ είναι να μην πατάνε σκατά οι αξιόλογοι μουσικοί που βρίσκονται μαζί μας. Μ' αυτή τη λογική προσπαθώ να μαζέψω κάποια μπόσικα όταν το πράγμα στραβώνει. Δε λέω ότι το κάνω πάντα σωστά, δε λέω ότι δεν υπάρχουν δυσάρεστες καταστάσεις που δεν έχουν ακόμα αντιμετωπιστεί (κακώς), αλλά αυτά απέχουν νομίζω απ' το να υπαινίσσεσαι στο pm που μου έστειλες ότι βάση σχεδίου "εξατμίζω" (κι εμένα μ' αρέσει ο Orwell) τα σχόλια σε Daphne Blue και αφήνω τα αντίστοιχα σε Fiesta Red - ή με όποια χρωματική αντιστοιχία προτιμά ο καθένας σας. :)

 

Καλή Πρωτοχρονιά σε όλους. :-*

eftaxordh karfi se pentium 2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο χρηστης Superfunk...

...έχει το ακαταλόγιστο...κάποτε μου είπε ότι μπορεί κάτω από ένα βαμμένο σώμα, να βρεί από πόσα κομμάτια αποτελείται!!! Άντε και καλή χρονιά και...πάντα τέτοια!!! ;D ;D ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνώμη μου πάντως (ας την πω κι εγώ) είναι ότι παρόμοια θρεντ χαλάνε τις σχέσεις των συμφορουμιτών. Εδώ "δουλειά" μας είναι η μουσική και η τεχνολογία της. Τι σχέση έχει με αυτά η πολιτική και η οικονομία; Ας πιστεύει ο καθένας ό,τι θέλει. Το μόνο που καταφέρνουμε έτσι είναι να πικραινόμαστε, χρονιάρες μέρες...

Τεσπαν. My 0.2 Deutsche Marks...

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...έχει το ακαταλόγιστο...κάποτε μου είπε ότι μπορεί κάτω από ένα βαμμένο σώμα, να βρεί από πόσα κομμάτια αποτελείται!!!

Αυτό δεν είναι τίποτε, σε μένα βρήκε και από τι διαφορετικά κομμάτια ξύλου αποτελείτο. :o

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...έχει το ακαταλόγιστο...κάποτε μου είπε ότι μπορεί κάτω από ένα βαμμένο σώμα, να βρεί από πόσα κομμάτια αποτελείται!!! Άντε και καλή χρονιά και...πάντα τέτοια!!! ;D ;D ;D

 

ε καλα, με 30,000 σχολια σ'ενα φορουμ θα πεις και μερικες δεκαδες χιλιαδες μπουρδες  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό δεν είναι τίποτε, σε μένα βρήκε και από τι διαφορετικά κομμάτια ξύλου αποτελείτο. :o

όχι ρε φίλος...έχει γίνει καλύτερος!!!!!

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου