Προς το περιεχόμενο

Πολιτικά σχόλια


Προτεινόμενες αναρτήσεις

όχι ρε φίλος...έχει γίνει καλύτερος!!!!!

 

εχει μεινει πισω και ο Νεστορας,τωρα πια μπορω και με την οσφρηση να καταλαβαινω ποια χρονια φτιαχτηκε.. ;D

 

ε καλα, με 30,000 σχολια σ'ενα φορουμ θα πεις και μερικες δεκαδες χιλιαδες μπουρδες

 

η αγαπη σου με συγκλονιζει... ;D..σου ευχομαι και εσενα καλη χρονια.. ;)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

  • Guru

Ειρήνη υμίν πρωτοχρονιάτικα!  ;D

Διάβασα με προσοχή το σχόλιο:

http://www.noiz.gr/index.php?topic=196712.msg708254#msg708254

και δεν βρήκα πως "πυροδοτεί" ξεκατινιάσματα...

Απλώς αναφέρεται "ονομαστικά" σε χρήστες κι αυτό ίσως φέρνει κάποιο εκνευρισμό ένθεν κακείθεν. Κάτι όμως που δε φαίνεται να μας ενοχλεί όταν -αληθινά- ονόματα πολιτικών -ή και μη- προσώπων κατά διαστήματα γράφονται...

Δεν γνωρίζω ποιός είναι ο χρήστης hwept ούτε αν ανήκει στο ΚΚΕ ή αλλού.

Διαβάζω απλώς τις σκέψεις/απόψεις/αντιπαραθέσεις των μελών -απ'όπου κι αν προέρχονται- με ενδιαφέρον, όπως νομίζω κάνει και η πλειοψηφία των χρηστών, πιστεύοντας πως μόνο ωφελημενοι μπορούμε να βγούμε απο τέτοιου τύπου συζητήσεις.

Νομίζω πως όταν ένα τέτοιο θέμα έχει φτάσει εκεί που βρισκόταν όταν και κλειδώθηκε, πρέπει να υπάρχει μεγαλύτερη ανοχή απο τους διαχειριστές.

Άλλωστε, δε φαντάζομαι πως κάποιος που συμμετέχει σε κουβέντες τέτοιου θέματος έχει οιαδήποτε διάθεση να "κρυφτεί" απο κανέναν...

Οι υπόλοιποι, πάντα διατηρούν το δικαίωμα τους να μην ασχολούνται/διαβάζουν.

Καλή χρονιά.

The music you listen to, becomes the soundtrack of your life

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφήστε τον superfunk ήσυχο να λέει ότι θέλει  ;D, γιατί αμα στεναχωρηθεί και φύγει θα χάσουμε πολλές κιθαριστικές γνώσεις.  ;)

 

Άντε καλή χρονιά να έχουμε!  8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η αγαπη σου με συγκλονιζει... ;D..σου ευχομαι και εσενα καλη χρονια.. ;)

 

Εχω αποφασισει εδω και αρκετο καιρο να απεχω απο αυτο το φορουμ, αλλα σχολια σου που "συμβουλευεις" αλλα μελη να βαλουν ενα μπουκετο λουλουδια στον κ*** τους και αλλα τετοια δε μπορω να τα αφησω ασχολιαστα.

 

Καλη χρονια και σε εσενα λοιπον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνώμη μου πάντως (ας την πω κι εγώ) είναι ότι παρόμοια θρεντ χαλάνε τις σχέσεις των συμφορουμιτών. Εδώ "δουλειά" μας είναι η μουσική και η τεχνολογία της. Τι σχέση έχει με αυτά η πολιτική και η οικονομία; Ας πιστεύει ο καθένας ό,τι θέλει. Το μόνο που καταφέρνουμε έτσι είναι να πικραινόμαστε, χρονιάρες μέρες...

Τεσπαν. My 0.2 Deutsche Marks...

 

Τα φόρα είναι το ιντερνετικό αντίστοιχο του καφενείου/καφετέριας. Σε μια καφετέρια στην οποία συχνάζουν μουσικοί, υπάρχει, λές, πιθανότητα να μην γίνονται σχόλια - και μάλιστα πολλά - για την πολιτική/οικονομική/κοινωνική κατάσταση, όταν μάλιστα αυτή είναι τόσο φορτισμένη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατί αμα στεναχωρηθεί και φύγει θα χάσουμε πολλές κιθαριστικές γνώσεις.

 

κιθαριστικές γνώσεις μπουρδες θες να πεις... ;D

 

αλλα μελη να βαλουν ενα μπουκετο λουλουδια στον κ*** τους

 

εχω πει τετοιο καταπληκτικο σχολιο και δεν το θυμαμαι? ;D

 

μπα σε καλο μου ..ειμαι και μαμω ακομα και οταν βριζω το κανω.....αρωματικα... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστω για τις ευχες σου για τη νεα χρονια ,αν και μου περιγραφεις τον ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ και δυσκολο ειναι να επιτευχθουν... ;D

 

Ανταποδιδω και σου ευχομαι καλη χρονια ,οχι ομως και οτι επιθυμεις... ;D (δεν το μπορουν τα γερικα κοκκαλα μου το γκουλαγκ....ουτε την υποχρεωτικη ορθοστασια σε ατελειωτες στρατιωτικες παρελασεις στην πλατεια Συντάγματος ;D)

 

Ρε φιλε μη γινεσαι τετοιος.

Δεν ειπα ποτε, ουτε οτι το σοβιετικο καθεστως ηταν κατι καλο, ουτε οτι πρεπει να ανοιξουμε γκουλαγκ για οποιον δεν οειθαρχει, ουτε οτι η σταζι ηταν χρησιμη στην κοινωνια, ουτε οτι μου αρεσουν οι στρατιωτικες παρελάσεις που αποθεωνουν τον χ ηγετη, που οταν πεθανει προσκυνανε τη μουμια του και κλαινε ομαδικα.

 

Επισης στα καθ ημας, δεν μου αρεσουν οι παραταξεις που εχουν κανει τα ελληνικα πανεπιστημια μπορντελα, οι ΔΥ που ξυνονται ολοι μερα και μονο απαιτουν, οι αυθαιρετουχοι, οι οδηγοι audi που σηκωνουν τις μπαρες, οι "ιδεολογοι" φοροφυγαδες, οι επαγγελματιες συνδικαλιστες, οι ψηφοφοροι πελατες, οι κομματαρχες κλπ.

 

 

Μη μου βαζεις λογια και αποψεις που δεν εχω. Ουτε μελος κανενος κομματος ειμαι, ουτε μεταφερω γραμμες. Μπορεις πολυ καλυτερα απο το ποιηματακι "γκουλαγκ, βορεια κορεα, σταζι, ουστ φερεφωνο του περισσου"

 

Καλη χρονια σε ολους

Ευχαριστως ναι, αλλα....ΟΧΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά παραμονιάτικα ,άλλη δουλειά δεν έχετε?

Μόλις άπλωσα μια πλύση να μη τα βρει ο νέος χρόνος άπλυτα και τώρα ετοιμάζω τη μαγειρίτσα .Θα στολίσω και το γιορτινό τραπέζι με τα κόκκινα-κομμουνιστικός δάκτυλος 8)-και θα περιμένω να πάει 12 να γίνει η ανάσταση  ;D

 

Πρόλαβε και κλειδώθηκε δυστυχώς το θέμα ,αλλά παρόλα αυτά έχω να πω πως πάντα μπορούμε να συζητούμε ,αρκεί να διατηρούμε τη ψυχραιμία μας και να σεβόμαστε το συζητητή μας ,γιατί δίκιο μπορεί να έχουν κάποιες φορές αυτοί που λένε για τον ΣΦ πως είναι είρων και δεν χάνει ευκαρία να λέει την-πολιτική του -άποψη όπουδήποτε ,η ο Trolley κάποιες φορές να γίνεται εριστικός ,αλλά κι απ την άλλη μεριά υπάρχουν αντιδράσεις και κουβέντες που δείχνουν έλλειψη ψυχραιμίας και επιχειρημάτων.

 

Καλή χρονιά σε όλους σας με υγεία και ευτυχία για σας και τις οικογένειές σας,πάω να συνθέσω τον ύμνο της επανάστασης τώρα ;D ;D ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά παραμονιάτικα ,άλλη δουλειά δεν έχετε?

 

Εγώ δοκιμάζω κάτι bumblebees που μου έφερε ο άγιος βασιλοταχυδρόμος το πρωί.

Θα με βρει το νεο έτος με τα κολλητήρια.  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Καλά παραμονιάτικα ,άλλη δουλειά δεν έχετε?

 

 

 

;D ;D ;D ;D

 

Πες τα... πες τα...

 

Λοιπόν boys n girls καλή χρονιά και κυρίως υγεία- γιατί το ΄12 μας στεναχώρησε, καθώς χάσαμε φίλους εντός και εκτός Noiz.

 

Να είμαστε όλοι καλά και... «σολινταρνόσκ»  ;D ;D ;D ;D

 

ΥΓ: Μήτσε να έρθω να παίξω μπάσο στον ύμνο;  ;D ;D ;D Τάστα ή άταστο;  

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου