Προς το περιεχόμενο

Ebay απορία


Tasospelt

Προτεινόμενες αναρτήσεις

[

Αν κάνω register στο com , (λόγω κατανόησης της γλώσσας) , θα ισχύει και στο de,uk,it(σωστά) ?

 

Θα ισχύει ναι.

Δεν χρειάστηκε να δηλώσω αριθμό πιστωτικής όταν έκανα register.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 31
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

[

Αν κάνω register στο com , (λόγω κατανόησης της γλώσσας) , θα ισχύει και στο de,uk,it(σωστά) ?

 

Θα ισχύει ναι.

Δεν χρειάστηκε να δηλώσω αριθμό πιστωτικής όταν έκανα register.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η US Postal Service Parcel Post& είναι η ίδια με την USPS Global Express Mail (EMS); Πρέπει να ξέρω γιατί με αυτή την εταιρία θα παραλάβω το πετάλι .

 

οχι αλλο το ενα αλλο το αλλο,το parcel post ειναι ΑΠΛΟ ΔΕΜΑ (θα κανεις κανα 2μηνο-4μηνο να το παρεις, αν το παρεις,αν εχει δηλωμενη αξια πανω απο 100 ευρω,το EMS ειναι το....ΕΜS.. :lol:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα κάνω register στο ebay !! έχω κάποιες (χαζές) ερωτήσεις !

Όταν έχω φτάσει στην 2 φάση και ζητάει τον αριθμό της πιστωτικής υπάρχει κάποιος τρόπος να το αποφύγω ?

Μπορώ να κάνω register χωρίς να δηλώσω την πιστωτική μου ?

Κάτι θυμάμαι γίνετε με το email αλλά τι ?

Αν κάνω register στο com ' date=' (λόγω κατανόησης της γλώσσας) , θα ισχύει και στο de,uk,it(σωστά) ?[/quote']

 

Αν κάνεις register στο .com ισχύει για όλα τα ebay.

 

Τώρα όσο αφορά τη πιστωτική δεν ξέρω αν μπορείς να το αποφύγεις γιατί εγώ έχω κάνει register το 1999 και έχουν αλλάξει πολλά από τότε.

Αλλά η πιστωτική χρειάζετε μόνο αν είσαι πωλητής στο ebay για να πληρώνονται μέσω αυτής τα fees που σου χρεώνουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχει κανείς εμπειρία με US Postal Service Priority Mail ; Να την προτιμήσω απο την EMS ή όχι για να μου αποσταλεί ένα πετάλι ;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχει κανείς εμπειρία με US Postal Service Priority Mail ; Να την προτιμήσω απο την EMS ή όχι για να μου αποσταλεί ένα πετάλι ;;

 

Το priority mail είναι το αντίστοιχο express πάνω στα γράμματα... Δηλαδή πέρνει προτερεότητα μόνο μέσα στις HΠΑ...

 

Καλύτερα Air Mail αν είναι μικρό πεταλάκι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, μάλλον η ερώτηση έπρεπε να ναι να προτιμήσω Airmail Parcel Post (4-10 ημέρες λέει οτι κάνει ή υπάρχει περίπτωση να ψάχνω το δέμα; ) από την EMS που όπως λέτε είναι εγγύηση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου