Προς το περιεχόμενο

Book of little stories - Neeq


neeq

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γιατι σε ξενερωνουν? Το πως αποδιδονται απο μενα, ή γενικα αυτοί οι ήχοι?

(ρωτάω γιατι το ψαχνω αυτο τον καιρο...να πορευθω με αυτους τους ήχους ή οχι?)

 

Μου ακούγονται ψεύτικοι, οπότε ίσως να ναι λίγο κι απ τα δύο.

(άμα εσένα σε ικανοποιούν πορεύσου. Κανένας δεν πήγε μπροστά με τις συμβουλές μου)

φβ/snoozeloop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου άρεσε η σύνθεση!

Ίσως οι ήχοι να μην είναι οι καλύτεροι δυνατοί, αλλά οπωσδήποτε έχει ενδιαφέρον. Που θα ακούσουμε περισσότερα;  :)

Ανταλλάσω ΔΕΚΟ με baja telecaster.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικο να ακουγονται ψευτικοι οι ήχοι Μιλτο...ψευτικοι είναι :)

 

Οκ παιδια, ευχαριστω για τα σχολια. Μπορει το σχολιο ενος να ειναι αμφισβητισιμο, αλλα τα σχόλια 2 μουσικων ειναι πιο ξεκαθαρα.

 

Προφανως λοιπον η χρήση vst, κόβει απο το τελικό αποτέλεσμα, οπότε θα το προσπαθησω καπως διαφορετικα. Το ενθαρρυντικό είναι, οτι συμφορουμιτης προσφερθηκε να γραψει το βιολί, οπότε θα κερδισουμε αρκετα απο αυτο.

 

Για τη χρήση των vst να με συμπαθατε, αλλά ειναι ενας πολυ ωραιος τρόπος να περνας τα κρυα απογευματα :) Και μετα απο καιρο συνηθίζει το αυτι και τα ακουει καλυτερα απ'οτι ειναι.

 

Ευχαριστω για τις ακροασεις και τα πολυ χρησιμα σχολια.

 

Περισσοτερα θα ακουσετε σε λίγο καιρο ολοκληρωμενα. Οι συνθεσεις υπαρχουν, μενει να βρεθει ικανοποιητικός και οικονομικός τρόπος να καταγραφούν :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου