Προς το περιεχόμενο

Boss ME-50 ή Korg AX1500G ?


FenderStrat

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Kainourgio dillhma!!Opoios thelei as pei mia gnwmh...Me endiaferei na exei monterno distortion kai glyka effect...Exw mia fender Strat Deluxe Plus me sensor magnhtes kai ton Rivera fifty five twelve...

Superstarz band!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Exw ta lefta gia thn Tonelab giati thn exw vrei k se poly kalh timh...460eyrw telikh timh.Ta kalytera logia esw akousei gia ta efe ths alla oxi poly kala logia gia tis paramorfwseis ths...kai den kserw kata poso me tyhn kithara mou tha vgalei to distortion pou thelw...Dhladh diavasa pws monterna paramorfwsh me thn tonelab den vgainei!den exw da k EMG magnhtes!Esy thn exeis akousei?Th gnwmh exeis gia ta distortion ths?

Superstarz band!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η VOX TONELAB έχει ΧΑΛΑΡΑ τις καλύτερες παραμορφώσεις EVER!

Oυδεμία σχέση με οτι άλλο κυκλοφορεί,πολύ απλά η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΨΗΦΙΑΚΗ ΠΕΤΑΛΙΕΡΑ που έχει κατασκευασθεί ποτέ!

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η VOX TONELAB έχει ΧΑΛΑΡΑ τις καλύτερες παραμορφώσεις EVER!

Oυδεμία σχέση με οτι άλλο κυκλοφορεί' date='πολύ απλά η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΨΗΦΙΑΚΗ ΠΕΤΑΛΙΕΡΑ που έχει κατασκευασθεί ποτέ![/quote']ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ DISTORTION ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΓΟΥΣΤΑ.ΑΝ ΚΡΙΝΩ ΑΠΟ ΤΟ "SUPERFUNK" ΟΙ VINTAGE ΠΑΡΑΜΟΡΦΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΙΣΩΣ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ.ΤΑ ΕΦΦΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ!!

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Exw ta lefta gia thn Tonelab giati thn exw vrei k se poly kalh timh...460eyrw telikh timh.

Αν επιτρέπεται πού την βρήκες τόσο φτηνά?

Πάντως απο κάτι samples που έχω κατεβάσει τα γκάζια της μου φάνηκαν αρκετά μοντέρνα.Μάλιστα ένας τύπος συγκρίνει εναν mesa boogie dual rectifier παραθέτοντας δυο mp3, ενα του ενισχυτή και ένα της πεταλιέρας, και μπορώ να πώ πως είναι πολύ κοντά!

Εγώ αν και είμαι γενικά απογοητευμένος με τις πεταλιέρες και το "φύσημα" που βγάζουν νομίζω οτι αυτή πρέπει να λέει αρκετά απ'οσο έχω ακουσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου