Προς το περιεχόμενο

For The Love Of God


holyjoy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πραγματικά ίδιος ο Vai!! καταπληκτικό! το παλεύω πολύ καιρό τωρα αλλά ψιλοβαριέμαι να κάτσω να το μαθω όλο ακριβώς κ παίζω κυρίως δικά μου στα τμήματα που δεν ξερώ.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 24
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μπράβο πάντως γιατί πέραν του ωραίου παιξίματος και της φοβερής εκτέλεσης του κομματιού, πέτυχες και παραπλήσιο - με τον αυθεντικό - ήχο.

Παίδες συγγνώμη για το άκυρο post, αλλά το ορθογραφικό μου λάθος έβγαζε μάτι!  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κ σιγα το μπιγκ ντιλ...αινα ωρθογραφεικω υνε!Δεν το πηρα χαμπαρι μεχρι που το επισημανες.Ειναι σαν τις ανασες του τραγουδιστη των muse...δεν τις παιρνεις χαμπαρι μεχρι να το επισημανει καποιος... (εκτοτε θες να του σκασεις κλωτσα στα μουτσούνια! )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πραγματικά καταπληκτικό το cover αλλά αυτό που μου κανε μεγαλύτερη εντύπωση είναι η πιστότητα στον αυθεντικό ήχο!

μπράβο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φανταστικο to say the least!!!!  :o

Τυχαινει να ειναι απο τα αγαπημενα μου instrumental κομματια, οποτε το ξερω απ' εξω κι ανακατωτα, αλλα ακομα κι ετσι, αν δεν ηξερα οτι ειναι cover θα νομιζα οτι ηταν καποια αλλη εκτελεση του Vai.

Μπραβο σου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι τόσο τέλειο το cover που γεννά υποψίες... ;D Video please or it did not happen  ;D

 

Πέραν της πλάκας, Άψογη αναπαραγωγή/εκτέλεση/ήχος.

 

Είναι η ιδέα μου ή όντως έχουν μαζευτεί τρελές παιχτούρες στο forum τώρα τελευταία?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Marmelaki που το ξερεις οτι ειμαι αριστεροχειρας;

 

Τωρα βγάζω λίγο την εισαγωγη απο το Tender Surrender για τον Σταθη.  ;D  ;D

 

σιγά μην το βγάλω ολο θελει μελετη και δεν το εχω ξανα παίξει (βαριέμαι)   ;D

 

Δεν ανεβαζω πλεον βιντεακια δεν ξερω να φτιαχνω ηχο και αυτο φιλος μου το εφτιαξε.

 

[ chris gti ] Το ειχα ανεβασει πιο παλια σε videaki ομως. οπότε...  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου