Προς το περιεχόμενο

Νεα Fender American Vintage Μπασα


Nikoubis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 47
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δεν ξερω τι λετε εσεις, εγω παντως φτιαχτηκα..... 8)                                                                   

Αυτο ήταν, με εκαψες! Ακουγεται καλυτερο απο οτι περιμενα!!! Εκεινο το sunburst jazz με maple ταστιερα και white blocks το ονειρευομουν χρονια!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο ήταν, με εκαψες! Ακουγεται καλυτερο απο οτι περιμενα!!! Εκεινο το sunburst jazz με maple ταστιερα και white blocks το ονειρευομουν χρονια!!!

 

Καλέ μου άνθρωπε!!! Σε νιώθω

Κοιμάμαι και ξυπνάω με αυτό το μπασάκι από το 2007 που ασχολήθηκα με τα jazz bass. Ως τότε ήμουν λάτρης των precision αλλά τώρα υποφέρω..... :'(

Έχω μόνο επιφυλάξεις για το μανίκι του, δεν έχω παίξει ποτέ U shape κτλ..

Έχεις κάτι παραπάνω επι του θέματος, πώς είναι στο χέρι? Νομίζω δεν υπάρχει περίπτωση να τα βρούμε για δοκιμή στην Ελλαδίτσα. Πάλι στα τυφλά θα ψωνίσω...... ;D  :P

How low can u go?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω ιδέα, πως θα είναι. Από ότι άκουσα όμως σε ήχο, θα αξίζει να το συνηθίσεις! Πάντως αν και το precision 58 παίζει έτσι: (

) άστα... Τελειότητα. Και είναι κακοί καιροί για τέτοια γαμ@#$!...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα maple fingerboard με white-pearl blocks jazz bass πολύς κόσμος τα περιμένει!

 

Δεν ξέρω αν το προσέξατε αλλά το συγκεκριμένο ενώ υπάρχει στο video που παράθεσα, δεν υπάρχει στο επίσημο site ή σε μαγαζιά του εξωτερικού.... ??? ???

How low can u go?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου