Προς το περιεχόμενο

Σας αρεσει αισθητικα η strat μου ? Ψηφιστε εχω δειλημα



Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειμαι πολυ καιρο σε δειλημα αν η αισθητικη μου παρεμβαση στην στρατ μου ειναι καλη η οχι... Αλλωτε την βλεπω και μου αρεσει και αλλωτε εχω μια αμφιβολια... Ο μαυρος μαγνητης δεν γινεται να αλλαχθει παρολο που εχω και τον αντιστοιχο fender humbucker οπου ειναι στο ιδο χρωμα με τους μονους ... γιατι ειναι bareknuckle και ειναι τρομερος...

 

Εσας σας αρεσει το αισθητικο αποτελεσμα και αν οχι τι θα μπορουσα να αλλαξω για να το βελτιωσω ? Αν φτιαξετε και καμια ζωγραφια με τις αλλαγες που προτεινετε ακομα καλυτερα... Διαφορετικα ψηφιστε παραπανω για να βγαλω συμπερασμα...

 

Το χρωμα της δεν φενεται και πολυ καλα . ειναι περιπου μωβ και μπλε μαζι

 

 

Ευχαριστω...

 

 

img0119vo.jpg

 

 

img0118gf.jpg

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 135
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Τέτοιο κουστούμι έχεις?...για να πηγαίνει με το pickguard? ;D ;D

1.JPG

 

Με ισοπεδωσες ρε μαραθωνιε... Καμια προταση ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία είναι,εσένα πάλι αν δεν σου αρέσει μπορώ να σε βγάλω από την δύσκολη θέση και να σου επιτρέψω να μου την χαρίσεις  ;D ;D ;D ;D

Flying High Again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Έλα...σου έκανα και σχεδιάκι!!! Δές πόσο πηγαίνει ;D

 

Ουάοοοο  ;D

 

Μήπως όμως να τον βλέπαμε και με αυτή;  ;D

floral01.jpg.596ca73df1aa251ee470cde0d25644ec.jpg

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία είναι αλλά μια που το ζήτησες:

 

Αν φτιαξετε και καμια ζωγραφια με τις αλλαγες που προτεινετε ακομα καλυτερα...

 

strat_zps53ac8597.jpg

 

;D

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως όμως να τον βλέπαμε και με αυτή;  ;D

Θα έχουμε πρόβλημα...στον ράφτη!!!! ;D Λές ο ράφτης του Μάγκα, να φτιάνει και με λουλουδάκια? ;)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Ωραία είναι αλλά μια που το ζήτησες:

 

strat_zps53ac8597.jpg

 

;D

 

Νομίζω ότι έχεις δίκιο. Αν καταργήσει τον διπλό μαγνήτη- και βάλει μονοπήνιο- το όργανο θα στρώσει  ;D ;D ;D

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι πολυ καιρο σε δειλημα αν η αισθητικη μου παρεμβαση στην στρατ μου ειναι καλη η οχι... Αλλωτε την βλεπω και μου αρεσει και αλλωτε εχω μια αμφιβολια... Ο μαυρος μαγνητης δεν γινεται να αλλαχθει παρολο που εχω και τον αντιστοιχο fender humbucker οπου ειναι στο ιδο χρωμα με τους μονους ... γιατι ειναι bareknuckle και ειναι τρομερος...

 

Εσας σας αρεσει το αισθητικο αποτελεσμα και αν οχι τι θα μπορουσα να αλλαξω για να το βελτιωσω ? Αν φτιαξετε και καμια ζωγραφια με τις αλλαγες που προτεινετε ακομα καλυτερα... Διαφορετικα ψηφιστε παραπανω για να βγαλω συμπερασμα...

 

Το χρωμα της δεν φενεται και πολυ καλα . ειναι περιπου μωβ και μπλε μαζι

 

 

Ευχαριστω...

 

 

 

Πρωτον τζασε το...perloid( η και εγω δεν ξερω τι ειναι δαυτο)pickguard και βαλε ενα λευκό.Δευτερον ο μαυρος μαγνητης μοιαζει σαν ταλιμπαν παραθεριστη στα φιτζι ;D οποτε λευκός και εκει.Και τριτον-αν και πολυ μπελαλιδικό για να το κανεις μονος σου-ξεκολλα την ταστιερα και αλλαξε την με μια ωραια maple να γουσταρεις και να..φωτιστει το οργανο οπως θα ελεγε καθε σωστος στυλιστας που σεβεται τον εαυτο του ;D.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου