Προς το περιεχόμενο

Γιώργος Γ. vs Thomann


Grey

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αναφερόμενος στους ανθρώπους που μένουν στην πόλη/περιοχή που βρίσκεται το μαγαζί και ίσως το γνωρίζουν.  :)

ή σε όλους όσους έχουν ίντερνετς! ;D

http://www.sss.gr/

 

@jimythebest

καλά έκανε και δε το ανέφερε από την αρχή γιατί θα υπήρχαν πολλές πιθανότητες να θεωρηθεί διαφήμιση...

από τη στιγμή όμως που είπε το όνομα...τέλος! google και καθάρισες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 58
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Απ'ότι βλέπω τα περισσότερα "προβλήματα" τα έχετε οι κιθαρίστες.  ;D

 

Όντως :D Εγω πχ απο τα 16 μου που πειρδιαβαινω τα μαγαζιά είχα παντα πολυ καλή αντιμετώπιση.

 

Βεβαια το πρόβλημα μου είναι άλλο, αλλά για το οποίο δε φταιει φυσικά κανεις (οκ φταινε σε ενα σημείο).

 

...τωρα με το ιντερνετ, μαθαινουμε ολα τα σπεκς του οργάνου, οπότε μας δημιουργούνται λίγο πιο εξειδικευμένες απορίες...

 

Ο καημένος ο υπάλληλος, ολη μερα στη δουλεια με τα οργανα, γυρναει σπιτι και θελει να δει λίγο Λαμπιρη, δε μπορει να ασχολειται αλλο μ'αυτα...

 

Οποτε παω εγω καθε φορα, διαβασμενος για πανελληνιες και αρχιζω "εχει τριμετωπικό υπερποτενσιομετρο για διαγαλαξιακή υποMIDI διασύνδεση του προσοψιακού επιφιλτρου?"

 

....και παιρνεις κατι απαντήσεις, του στυλ: "Σιγουρα έχει, είναι αυτό που χρησιμοποιούσε και ο Θεοφάνους στον τελευταιο δίσκο της Κοκκίνου, γκαραντί πράμα"

 

Και επειδή όπως είπα, το δέχομαι να μην ξερει ο ανθρωπος, θελω ΜΙΑ φορά, να μου ανοιξουν το συνθι (μπορω και μονος μου αλλα γκρινιαζουν) και να πανε να κανουν τη δουλιτσα τους. Σε μισή-μία ώρα, θα έχω πλήρη εικόνα για το όργανο σε σχεση με αυτά που θέλω.

 

Αλλά αυτοι αρχιζουν "δες τι ωραιο πληκτρο" και παιζει ο ιδιος...

 

-"Nαι μεγάλε, απ'οτι βλέπω τα δαχτυλα σου κουνιουνται πολυ ανετα, τυλιξε το μου να το παρω" ;D

 

Ή για το Κρονος...μισή ώρα έψαχνε να βρει το κουμπι που χαμηλώνει το καπάκι του grand piano...ήταν φαίνεται το ατού ενός οργανου 2700 ευρω...

 

Τελοσπαντων, αυτό ειναι το προβλημα μου έμενα, οτι ξέρω περισσότερα για το όργανο που πάω να δω και δε μ'αφήνουν να παίξω κατευθείαν. Οχι οτι παθαινω τιποτα, αλλα βαριεμαι να κανω πως ακούω τι μου λενε ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ή για το Κρονος...μισή ώρα έψαχνε να βρει το κουμπι που χαμηλώνει το καπάκι του grand piano...

Το βρηκε τελικα? chin2.gif

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχα. Εβγαλα και το cathedral reverb, γιατι αν δε χωραει με το καπακι ανοιχτο, φαντασου με ολοκληρη εκκλησια ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ή σε όλους όσους έχουν ίντερνετς! ;D

http://www.sss.gr/

Σωστός! Και εγώ το πρώτο που έκανα όταν ανέφερε το όνομα, ήταν να τον ψάξω στο νετ.  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέλη εννοώ τα διάφορα χαράτσια κλπ.

Δεν ξέρω κατά πόσο αυτά τα τέλη που πληρώνεις(με) είναι λιγότερα από την διαφορά που "κέρδισες".

 

Δλδ θεωρείς οτι αν αγοράζουμε από Ελλάδα, θα μειωθούν τα φορολογικά μέτρα της κυβέρνησης, γιατι θα αυξηθούν τα έσοδα από την απόδοση ΦΠΑ ???

Αυθαίρετο μεν αυτό που θα πω, αλλά δε νομίζω οτι η αγορά μουσικών οργάνων αντιπροσωπεύει πάνω από το 2 % του ελληνικού ΑΕΠ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου