Προς το περιεχόμενο

Νέα ιδιοκατασκευή - Φωτορεπορτάζ


argytar

Προτεινόμενες αναρτήσεις

...στην αρχή μου έφερε μικρόφωνο να το βάλω στην ηλεκτρική (το προσάρμοσε στην ήδη υπάρχουσα βάση που έιχα στη φωνή) και μου έλεγε ''έλα πιο κοντά να πιάνει....''

Χααχα, κορυφαίο!  ;D

 

 

Σετάκι με τον Super Champ έχει γίνει η Tele.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 95
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Χααχα, κορυφαίο!  ;D

 

 

Σετάκι με τον Super Champ έχει γίνει η Tele.

 

 

 

Ο super champ, μετά την αλλγή καμπίνας και μεγαφώνου ειδικά, είναι μια λύση που με έχει σώσει! Πανάλαφρος στα 12-13 κιλά και δυνατός στα βαττ των λυχνιών του είναι μια σίγουρη λύση για τα περισσότερα πλέον live!

''It's dark and we're wearing sunglasses''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά ενισχυτάκι είναι, με ένα ζευγάρι 6ν6 στα 18W είσαι μια χαρά και ο ήχος του με ένα σοβαρό μεγάφωνο θα είναι αρκετά καλός. Τι μεγάφωνο έχεις βάλει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά ενισχυτάκι είναι, με ένα ζευγάρι 6ν6 στα 18W είσαι μια χαρά και ο ήχος του με ένα σοβαρό μεγάφωνο θα είναι αρκετά καλός. Τι μεγάφωνο έχεις βάλει?

 

Το μεγάφωνο μου αρέσει πολύ

 

Tone Tubby Alnico hemp cone , το κλασσικό κόκκινο 30W

''It's dark and we're wearing sunglasses''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά ενισχυτάκι είναι, με ένα ζευγάρι 6ν6 στα 18W είσαι μια χαρά και ο ήχος του με ένα σοβαρό μεγάφωνο θα είναι αρκετά καλός. Τι μεγάφωνο έχεις βάλει?

Τον συγκεκριμενο (αν θυμαμαι καλα) τον εχω δει και ακουσει απο κοντα και σε live....Ειναι απλα ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ με τις αλλαγες που του εχει κανει ο Αργυρης.....Τρομερος ηχος

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάτι άσχετο.... τα μικρόφωνα όταν τα βάζουμε στους ενισχυτές (αν δεν υπάρχει άλλη λύση)  για καλύτερη λήψη του ήχου το τοποθετούμε κοντά στην άκρη του ηχείου και οχι στο κέντρο.....

 

όλα είναι σχετικά !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου