Προς το περιεχόμενο

Νέα ιδιοκατασκευή - Φωτορεπορτάζ


argytar

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φτιάχνεις και synths με 200-300 ευρώ;... ;D

 

Άλλη μια κατασκευή σου (όχι ολοκληρωμένη σε φινίρισμα κατ'εμέ) όμορφη! Εύχομαι να βγάλει και τον ήχο που έχεις κατά νου.

 

Μεγειά σου! Και εύγε σου!

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 95
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Μια από τα ίδια, με το σταγονοκίθαρο φαντάστηκα Teardrop! Αλλά δεν πειράζει, οι κατασκευές σου argytar είναι πολύ καλές και το μπαστάρδεμα βγήκε μια χαρά.  :)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εισαι πολυ ωραιος! Μπραβο!

Θα προτιμουσα το headstock να ειναι πιο ανοιχτοχρωμο (ή το σωμα πιο σκουρο) για να ταιριαζουν καλυτερα, αλλα κι ετσι καλη ειναι.

Μενει μονο να την ακουσουμε  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να στε καλά παίδες!!

 

Όταν λέω βάψιμο εννοώ να περαστεί καλύτερα το φινίρισμα όπως σημειώθηκε.... clear coat θα αφήσω και όντως προτιμώ το headstock πιο light!!   ;D ;D ;D

''It's dark and we're wearing sunglasses''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1000 μπραβο σου φιλε μου, πραγματικα πολυ ιδιαιτερη κατασκευη! Προσωπικα σου δινω τα ευσημα γιατι τολμας κατι διαφορετικο και προσαρμοσμενο στα δικα σου γουστα.

Απο τα highlights του φωτορεπορταζ η λιστα με τις εργασιες σε κοφτα Αγγλικα  ;D Κανω ακριβως το ιδιο πραγμα και οταν ειδα τη φωτο εσκασα στα γελια  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεις να μου φτιαξεις μια κιθαρα περιπου ετσι;

 

Τρομερη δουλεθα! Περιμενω ακουσμα!

 

Αφου θες πολυπλευρη κιθαρα γιατι δεν εβαλες ενα πενταθεσιο να κανεις και σπλιταρισματα;

www.facebook.com/BlackBodyRadiationAthens

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Ρε Αργύρη: Πιανίστας/συνθέτης είμαι ο άνθρωπος αλλά γιατί καυλώνω με τις εικόνες, μου λες;

 

Πολύ ωραίος... Μακάρι να μπορούσε να γίνει το ίδιο με ένα πιάνο, αλλά που... Και πώς...

 

συγχαρητήρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε Αργύρη: Πιανίστας/συνθέτης είμαι ο άνθρωπος αλλά γιατί καυλώνω με τις εικόνες, μου λες;

 

Πολύ ωραίος... Μακάρι να μπορούσε να γίνει το ίδιο με ένα πιάνο, αλλά που... Και πώς...

 

συγχαρητήρια.

 

Για πιάνο δεν ξέρω, ένα τσέμπαλο πάντως το χτυπάς άνετα

 

 

http://www.theparisworkshop.com/en/index-en.html?nav-en.html&http://www.theparisworkshop.com/en/byoh-en.html

 

 

  ;D ;D ;D  Μαγεία το MIDI τελικά  ;D ;D Ολη μέρα με το πριόνι θα ήμασταν  ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου