Προς το περιεχόμενο

Να επιτραπούν επίσημα οι Πολιτικές συζητήσεις στο Noiz;



Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κάπου πήρε ήδη το μάτι μου ένα Άβαταρ με τη Θάτσερ νέα...

 

Δε λες ευτυχώς που δεν έχει τη Θάτσερ να τρώει μπανάνα?

 

Η Μαργαρίτα λέει "χέλλλόου λέφτυς εντ ράίτυς"

 

margaret_zpsed130ae2.jpg

 

 

I can actually hear difference between neck joints.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 499
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Ρε παιδια αμα γινει κλαδος μονος του, τοτε απλα αμα δεν σας αρεσει να διαβαζετε πολιτικα θεματα ΜΗΝ ΠΗΓΑΙΝΕΤΕ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΑΒΑΖΕΤΕ!!!

 

Με αυτη την λογικη...

Επειδη εγω πιστευω δηλαδη οτι οι ντραμμερ δεν ειναι μουσικοι και δεν εχουν θεση σε αυτο το site δεν πρεπει δηλαδη να υπαρχει κλαδος για ντραμμερ να λενε τα δικα τους? :P

 

Εξηγησε μου πως, εαν φτιαχτει κλαδος πολιτικης οπου πολιτικες ιδεες θα εκφραζονται μονο εκει, θα επηρρεασει εσενα αυτο εαν εσυ δεν πηγαινεις μονος σου και διαβαζεις τα ποστ!?

Οι ντράμμερ είτε το πιστεύεις είτε όχι είναι μουσικοί ή έχουν σχέση με τη μουσική.  ;)

Η πολιτική όμως δεν σχετίζεται - κατά την προσωπική μου άποψη - με τη μουσική. Οπότε γι' αυτό πιστεύω ότι δεν έχει θέση σε ένα φόρουμ που σχετίζεται με τη μουσική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι να μην επιτραπουν

 

υπαρχουν τοσα αλλα φορουμ σχετικα με πολιτικες συζητησεις γιατι πρεπει να υπαρχει ακομα ενα σε μουσικο site για μουσικους και μονο ?

 

δε μπορω να το πω πιο απλα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως εχετε παρατηρησει ολοι σας τα 2 πολιτικα θεματα τις τελευταιες μερες,κυριαρχουν στο φορουμ,βρισκονται συνεχως πανω πανω,αποσπουν την προσοχη των μελων,οπως επισης αποσπουν και ενεργεια απο καποιους που θελουν να βοηθησουν σε αλλα θεματα,τα οποια λογω αυτων των θεματων μενουν καπως ανενεργα σε σχεση με πριν μια βδομαδα που δεν υπηρχαν πολιτικα θεματα...ειδικα μελη με μεγαλη πειρα που παραδοσιακα δινουν λυση σε προβληματα,απεχουν καπως απο αμιγως μουσικα θεματα!!!

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως εχετε παρατηρησει ολοι σας τα 2 πολιτικα θεματα τις τελευταιες μερες,κυριαρχουν στο φορουμ,βρισκονται συνεχως πανω πανω,αποσπουν την προσοχη των μελων,οπως επισης αποσπουν και ενεργεια απο καποιους που θελουν να βοηθησουν σε αλλα θεματα,τα οποια λογω αυτων των θεματων μενουν καπως ανενεργα σε σχεση με πριν μια βδομαδα που δεν υπηρχαν πολιτικα θεματα...ειδικα μελη με μεγαλη πειρα που παραδοσιακα δινουν λυση σε προβληματα,απεχουν καπως απο αμιγως μουσικα θεματα!!!

 

Ζήτω η τρέλα φίλε noe13.

 

Τώρα να μην μπω στη διαδικασία να σε ρωτήσω ποια ακριβώς απορία ή πρόβλημα δεν έχει απαντηθεί τις τελευταίες μέρες αλλά θα είχε απαντηθεί ελλείψει των δύο (ποιων δύο;) πολιτικών θεμάτων... Άστο καλύτερα...

 

 

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και δεν έχει και καμιά σημασία η γνώμη μου:

Ψηφίζω όχι στο να επιτραπούν επίσημα οι Πολιτικές συζητήσεις στο Noiz!

 

Ένας τύπος πάει σε ένα μπαρ φόρουμ να περάσει την ώρα του και να πιάσει κουβεντούλα.

Την ώρα που ο μπάρμαν του πάει το ποτό του, του λέει:

  - Μεγάλε είδες ο Ολυμπιακός εχθές...

  - Ώπα φίλος, σε διακόπτω. Αν θες να τα πάμε καλά, εδώ δε θα μιλάς για αθλητικά.

Μετά από λίγο.

  -Τον άκουσες τον Καραμανλή τι είπε εχθές στην Βουλή...

  - Μεγάλε εδώ ούτε για πολιτικά θα μιλάς, μην έχουμε παρεξηγήσεις. Κρίμα είναι...

Μετά από λίγο.

  - Ρε παλικάρι, για πολιτικά δες θες να μιλάμε έτσι;

  - Έτσι.

  - Ούτε για αθλητικά...

  - Σωστά

  - Για σεξουαλικά επιτρέπεται να μιλήσω;

  - Επιβάλλεται!

  - Ε! άντε και Γ@ΜΗΣΟΥ!!

 

  Έχω την αίσθηση ότι δεν είμαι off-topic...  ::)

 

" Θείο! Έχει η fender κόκκαλα;"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ζήτω η τρέλα φίλε noe13.

 

Τώρα να μην μπω στη διαδικασία να σε ρωτήσω ποια ακριβώς απορία ή πρόβλημα δεν έχει απαντηθεί τις τελευταίες μέρες αλλά θα είχε απαντηθεί ελλείψει των δύο (ποιων δύο;) πολιτικών θεμάτων... Άστο καλύτερα...

 

 

 

 

επειδη παρακολουθω τα γραφομενα σου,ελα παραδεξου το....εχεις προβλημα με οποιον δεν συμφωνει μαζι σου ετσι???

Δηλαδη δεν εχεις παρατηρησει λιγοτερη κινηση απο ατομα που παραδοσιακα συμβαλλουν θετικα σε μουσικα θεματα?

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη παρακολουθω τα γραφομενα σου,ελα παραδεξου το....εχεις προβλημα με οποιον δεν συμφωνει μαζι σου ετσι???

 

Μόνο εγώ. Όλα τα υπόλοιπα ανθρώπινα όντα δεν το έχουν αυτό το πρόβλημα. Δεν είναι τυχαίο βέβαια ότι επιλέγεις να πεις αυτή τη σοφιστεία αντί να απαντήσεις στην ουσία της παρατήρησής μου.

 

Καθότι:

 

Δηλαδη δεν εχεις παρατηρησει λιγοτερη κινηση απο ατομα που παραδοσιακα συμβαλλουν θετικα σε μουσικα θεματα?

 

Ασφαλώς δεν το έχω παρατηρήσει. Προφανώς, ούτε και εσύ, εφ' όσον αρνείσαι να παρουσιάσεις έστω και ένα παράδειγμα.

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο εγώ. Όλα τα υπόλοιπα ανθρώπινα όντα δεν το έχουν αυτό το πρόβλημα. Δεν είναι τυχαίο βέβαια ότι επιλέγεις να πεις αυτή τη σοφιστεία αντί να απαντήσεις στην ουσία της παρατήρησής μου.

 

Καθότι:

 

Ασφαλώς δεν το έχω παρατηρήσει. Προφανώς, ούτε και εσύ, εφ' όσον αρνείσαι να παρουσιάσεις έστω και ένα παράδειγμα.

 

 

Αν κανεις ενα κοπο να διαβασεις τα νεα μουσικα θεματα του νοιζ (αν τα διαβαζεις βεβαια)θα δεις οτι τις τελευταιες 2-3 μερες λειπουν οι 'παραδοσιακες δυναμεις'!!!Δεν θα στα λινκαρω ενα ενα,διαβασε κ θα δεις!!!Δεν λεω οτι μενουν αναπαντητα!!!!

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

    Μπορει να μην ειναι δημοφιλες, αλλα, προσφατα συζητωντας πολιτικα σε μια παρεα καπως "ετεροκλητη" πολιτισμικα, μορφωτικα,  ενας εκ των συνομιλητων εξανεστη (δικαιως) με την ακατασχετη μπουρδολογια του ποπολου τα πηρε στη γκλαβα και αρχισε να φωναζει (παλι δικαιως) "δημοκρατια δεν σημαινει οτι η δικη μου αγνοια ειναι ισοτιμη με τη δικη σου γνωση". Εχοντας αυτο υποψη και παροτι δεν αμφιβαλλω για τις ικανοτητες της διαχειρισης (δεν περιλαμβανω εαυτον καθοτι μαλλον ανενεργος στο συγκεκριμενο τομεα) να ξεχωρισουν την ηρα απο το σταρι, δε θα ηθελα να επιτραπούν επίσημα οι Πολιτικές συζητήσεις στο Noiz, αν και θα μου λειψουν σιγουρα τα γραπτα ορισμενων. Ισως φταιει οτι ενεκα των καιρων η πολιτικη συζητηση ειτε αυτη ειναι του υψους ειτε του βαθους πλεον γινεται παντου...στο facebook (omg), σε ειδησεογραφικα site, σε blog, στο σπιτι, στο αυτοκινητο, στο μπανιο......Tελικα μαλλον προτιμω να αφησω  εξω απο το θορυβο, μια γωνια του διαδικτυου καθαρα μουσικη. Οταν , που σιγουρα θα συμβει ξανα στο μελλον, η επικαιροτητα μας υπερβει, στη κριση της διαχειρισης ειναι, κατ' εξαιρεση, να επιτραπει μια συζητηση. Οχι ομως σε μονιμη βαση.

 

     Negative.

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου