Προς το περιεχόμενο

Να επιτραπούν επίσημα οι Πολιτικές συζητήσεις στο Noiz;



Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 499
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Βρε παιδιά μην τρελλαθούμε κιόλας. Ούτε εγώ ενδιαφέρομαι για το αντικείμενο "πολιτικές συζητήσεις" (καλύτερα "κομματικές", γιατί αλλιώς έτσι κι αλλιώς οι περισσότερες συζητήσεις είναι και πολιτικές με την έννοια του κοινωνικού βίου).

 

Όμως αυτή η απαγόρευση ενδέχεται να αποτελεί τροχοπέδη για κάποιους που δεν μιλούν ανοιχτά (ενώ θα ήθελαν) για θέματα τα οποία ενδέχεται να έχουν πολιτική χροιά (βλέπε Lakis ;D στην κουβέντα για την ΑΕΠΙ), ή να άπτονται των πολιτειακών πεπραγμένων.

 

Ας δώσουμε τουλάχιστον την άνεση σε ανθρώπους που έχουν πολλάκις αποδείξει το ποιόν τους, να εκφραστούν όπως αισθάνονται, έτσι ώστε κι εμείς να βγούμε ωφελημένοι από αυτό.

 

Τώρα αν αυτό σημαίνει ότι πρέπει να ανεχτούμε κάποιους άλλους, .... είναι στο χέρι μας και στο πληκτρολόγιό μας.

 

Αν δηλαδή σφαζόμαστε για τα κσύλα ;D, τίποτα δεν μας απαγορεύει να σφαζόμαστε με κάθε ευκαιρία που μας δίνεται.

 

Εκεί κολλήσαμε?

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καραφλό βαρυόνιο.

 

Άρα μπορείς να λές "θα πάρεις τα τρία μου (τα κουάρκ)"  ;D

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γιατί αυτό λέει? Γιατί κάποια μέλη που γράφουν πολύ (μεταξύ αυτών κι εγώ) τόλμησαν να ασκήσουν κριτική στον Τσίπρα.

Αφήστε βρε ήσυχο τον αρχηγό. 8)

663968388_-_.thumb.JPG.13a5d645f37e8f6a8ef2fdc91a63567e.JPG

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

@Στράτος  :P ;D ;D

 

Επίσης,

Ποιος είναι αυτός δίπλα στον Nestora;;;;  ;D ;D ;D

 

Λοιπόν.

Εγώ  παραδέχομαι και δημόσια ότι τουλάχιστον το τελευταίο διάστημα δεν ασχολούμαι πολύ με τη μουσική θεματολογία του noiz. gr

 

Περνάω τη φάση μου με τη φωτογραφία . ;D ;D ;D ;D

 

Από τη στιγμή που διατυπώθηκαν τόσες πολλές ενστάσεις με κύριο επιχείρημα ότι το noiz είναι forum μουσικών (και όντως έτσι είναι) οφείλω να τις σεβαστώ.

 

Επιμένω ότι ο κύριος λόγος που το noiz.gr  για εμένα έκανε τη διαφορά είναι η υψηλού επιπέδου πολυσυλλεκτικότητα επαγγελματιών,  με κοινό παρανομαστή το πάθος τους (μας) για τη μουσική.

 

Οι πολιτικές συζητήσεις ΔΕΝ με ενδιαφέρουν. Είπα επ’ αυτών όμως τις απόψεις μου , ας μην τις ξανάλεω.

 

Πλέον έχω το θάρρος με κάποια μέλη που εμπιστεύομαι τυφλά, να τους στείλω p.m και να τους ρωτήσω και κάτι για τη φωτογραφία ή για ό,τι άλλο θέλω (ναι και για τυχόν πολιτικό-οικονομικά ζητήματα).

 

Προσωπικά πείστηκα (και δεν ειρωνεύομαι) ότι σε ένα μουσικό forum , δεν θα έπρεπε να συζητιέται τίποτα άλλο εκτός της μουσικής .

 

Αν αποδειχθώ τόσο μερακλής…μπορεί να γραφτώ και σε φωτογραφικό forum.

;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

...

Το φόρουμ είναι δεξιό.

 

 

 

Περίμενε να τολμήσει κανείς να βάλει photo με τον Samaras, να διαβάσουμε/γράψουμε σχόλια και μετά βλέπουμε αν είναι δεξιό....  ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

...Επίσης,

Ποιος είναι αυτός δίπλα στον Nestora;;;;  ;D ;D ;D

...

 

Και επίσης γιατί έχει ανεβεί σε σκαμνάκι ο Nestoras?  ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφήστε βρε ήσυχο τον αρχηγό. 8)

Έκανε ο Τσίπρας περιοδία στην Σουηδία? ;D ;D ;D ;D

 

Πάντως ο Νέστορας είναι τελικά πιο δημοφιλής από την Μαντόνα.

Τον κυνηγάνε όλοι για φωτογράφηση.

 

Βρε λες ο Αλέξης να είναι κρυφό μέλος του noiz? ;D ;D ;D ;D

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου