Προς το περιεχόμενο

The big nose attack, το νεο μου ντουετο.


BoogieMan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα,καλησπερα. Εδω και εναμισι χρονο με τον αδερφο μου εχουμε πεσει με τα μουτρα και ασχολουμαστε με το νεο μας ντουετο που λεγετε the big nose attack Μετραμε πανω απο 75 λαιβ εμφανισεις σε Ελλαδα και εξωτερικο μεσα σε ενα χρονο και γενικα η φαση μας ειναι στηνουμε-παιζουμε-πινετε :P Τσεκαρετε το προσφατο video μας και ακουω γνωμη.Thanx :)

 

http://www.facebook.com/thebignoseattack

Texas tone that's bad to the bone...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου άρεσε. Αυτό είναι δεδομένο. Σκέφτομαι όμως αν θα ταίριαζε κάποιο άλλο pattern στα drums... Αυτό είναι τόσο πολυφορεμένο...

Επίσης θα προτιμούσα το ραπ λιγότερο "hip-hop" και περισσότερο Lou Reed. I don't know if you know what I mean...

Ωραίο και απλό και το βίντεο...

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου άρεσε το στυλ. Και το "χιπ χοπ" σημείο μου ακούγεται πολύ ωραίο. Ενδεχομένως, κάποιες μουσικές αλλαγές(πιο πλούσιο παίξιμο στα τύμπανα, κι άλλες κιθαριστικές ιδέες κτλ.) να το έκαναν ακόμα πιο ενδιαφέρον.

 

Φαντάζομαι πως προσφέρεται η μουσική σας για λάηβ. Αν έχετε κανονίσει κάτι για το επόμενο διάστημα, ενημερώστε!  :)

 

Καλή συνέχεια.

Ανταλλάσω ΔΕΚΟ με baja telecaster.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

JohnyBoogieGuitarManWatson, λόγω του άβαταρ σε συμπάθησα. Θα 'θελα όμως λίγο πιο πλούσια θεματολογία στο κομμάτι σας. Και όσον αφορά τις μελωδικές γραμμές αλλά και τα τύμπανα-ρυθμό γενικά. Μην παρασύρεστε από αυτούς που έχουν κάνει κάτι παρόμοιο στο παρελθόν, πηγαίνετέ το πιο πέρα. ;)

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο BoogieMan! Ωραίοι!!!!  8)

Έκατσα και είδα και άλλα σας τραγούδια. Thumps up.

Μου άρεσε ιδιαιτέρως το Left Alone και γενικά η, με την καλή έννοια, simplistic σας προσέγγιση.

Στα μείον με κουράζει η παραμόρφωση στη φωνή, ένα στα δύο σας τραγούδια είναι ... με ντουντούκα πάνω σε σκουτεράκι.

threadender

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Μου αρέσατε πολύ. Πάρα πολύ. Είστε έτοιμοι μουσικά για ταινία (soundtrack). Άνετα.

 

Μπήκα στο κανάλι σας, να δω.

 

Το video που post-άρατε εδώ είναι ενδιαφέρον, αλλά "η ναυαρχίδα σας" είναι το «Spare Some Change».  Άψογο!

 

Μια - δύο πολύ μικρές λεπτομέρειες (στιλιστικά) να προσέξετε στα videos (που τα αδικούν γιατί  «θυμίζουν» Ελλάδα – σαν background εννοώ- εκτός αν το θέλατε, αλλά εμένα δεν μου κολλάει)  και κατά τα άλλα το ξανα λεώ , ειδικά το Spare Some Change…..LIKE!!!! ;D ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου