Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με κάρτα ήχου


riddle

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τουλάχιστον έπιασε η ευχή μου.  ;)Άλλο ήταν.

Άνοιξε το κουτί και κοίτα σε τι θύρες έχουν συνδέσει τα USB.

 

Η επομενη σκεψη μου ηταν αυτη...ν' ανοιξω κουτι και να δω αν παιζει κατι με τα usb της μητρικης. Θα το κανει το φιλαρακι μου βεβαια γιατι εγω μπορει να το σπασω. 3 μηνες περιπου ψαχνω να βρω ακρη...

 

Επιασε οντως η ευχη σου :)

 

Να σαι καλα, ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 34
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δεν χρειάζεται να ανοίξεις το κουτί. Στη motherboard (που αλλού; ) είναι συνδεδεμένες και οι θύρες του κουτιού. Από τη στιγμή που δούλεψε, μην το πεις ούτε του παπά  ;D και κάνε την εργασία σου ελεύθερα- μια η άλλη είναι και αυτή η σύνδεση. Μάλλον το driver ήρθε στα ίσα του γιατί πήγε ίσως σε άλλο hub, παρά έχουν πρόβλημα οι θύρες τις μητρικής- σύνδεσε το ποντίκι και στις υπόλοιπες και αν δουλεύουν κανονικά άστα όλα όπως είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η επομενη σκεψη μου ηταν αυτη...ν' ανοιξω κουτι και να δω αν παιζει κατι με τα usb της μητρικης. Θα το κανει το φιλαρακι μου βεβαια γιατι εγω μπορει να το σπασω. 3 μηνες περιπου ψαχνω να βρω ακρη...

 

Επιασε οντως η ευχη σου :)

 

Να σαι καλα, ευχαριστω!

Όχι τέτοια πράγματα στους δύσκολους καιρούς που ζούμε. Ήδη από μόνο του το όλο πράγμα, εξελίχθηκε μια χαρά. (η ψυχή και τα νεύρα σου το ξέρουν βέβαια) Δεν το γ......  :-X ?  USB από μπροστά. Μικρό το κακό.  Κάνε τη δουλειά σου και αν μέσα στο 2013 δεν βγάλουν νέους οδηγούς, θα κανονίσουμε να πάμε μαζί να τις ....................  "ανακυκλώσουμε".

 

Εγώ ευχαριστώ.

Καλή συνέχεια και καληνύχτα.  :)

We will walk on the land....

Peter Gabriel

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ παιδια, θα δω κι αυτο με το mouse που λεει ο manosx και το αφηνω ως εχει.

Κι αν παρουσιαστει αλλο προβλημα ή δεν βγουν καινουριοι drivers, παιρνω τον gearkat και 2 σφυρια και βλεπουμε ποιος ειναι πιο μαγκας  ;D

 

Ευχαριστω πολυ ολους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι αν παρουσιαστει αλλο προβλημα ή δεν βγουν καινουριοι drivers, παιρνω τον gearkat και 2 σφυρια και βλεπουμε ποιος ειναι πιο μαγκας  ;D

 

Ευχαριστω πολυ ολους

 

        ;D ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου