Προς το περιεχόμενο

Stoner μπάντες για live Αθήνα?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά,παίζω σε μια μπάντα και τώρα ψάχνουμε να στήσουμε το πρώτο μας live και ψάχνουμε μπάντες του είδους.Θέλουμε μικρό μαγαζί.Καμιά ιδέα-πρόταση?

Desert side of your mind

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Facebook

Myspace

Youtube

Google

..........

 

Αυτά για αρχή... Επίσης μέσα από το noiz στα κλιπ θα βρεις μπάντες που παρουσιάζουν τη δουλειά τους και μπορεί να ταιριάζετε... (Ακούτε kyuss ε?)

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω ψάξει αρκετά στα παραπάνω που ανέφερες,κυρίως μας ενδιαφέρει το μαγαζί να έχει εξοπλισμό,και αν κάνει live χωρίς είσοδο...ευχαριστώ όπως και να 'χει!Kyuss ψυχασθένεια ναι  ;)

Desert side of your mind

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισης υπαρχει και σχετικο section στις αγγελιες  8)

 

http://smart.noiz.gr/listings.php?category=18

 

Δεν χανεις τιποτα να βαλεις μια αγγελια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το μαγαζί να έχει εξοπλισμό,και αν κάνει live χωρίς είσοδο...

Αυτά τα 2 τα θέλουμε όλοι μας... Αλλά δεν υπάρχει περίπτωση να τα βρεις τουλάχιστον στην Αθήνα... Στείλε μου κάνα πμ με υλικό σας κλπ για να ακούσω κιόλας... Αν κανονήσουμε κάνα live να σας έχω στα υπόψιν μου... Αν και τώρα θα είναι πιο αραιά γιατί είμαι φαντάρος αλλά ποτέ δεν ξέρεις...

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι δεν κανεις μια βολτα απο το rockwood.....εχει backline και PA, και μπορεις να κανονισεις deal χωρις εισοδο...επισης υπαρχει και το Κ44 στο γκαζι που μπορεις να κανεις το ιδιο....το Κ νομιζω ταιριαζει καλυτερα για stoner....

Rehearse more....edit less!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

funky_bassman thanx θα σου στείλω όταν είναι!wyndorf δεν το ήξερα καθόλου το rockwood,checkαρα,κομπλέ φαίνεται!thanx!

Desert side of your mind

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μωρέ και το Κ44 και το six dogs δεν βάζουν είσοδο αρκετές φορές αλλά δεν έχουν και τον καλύτερο ήχο... Το six dogs αν έχεις δικό σου ηχολήπτη και ενισχυτές κάνεις ΠΟΛΥ καλό Live... Αρκεί να μην είναι ο ντράμερ ούνος...

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το six dogs αν έχεις δικό σου ηχολήπτη και ενισχυτές κάνεις ΠΟΛΥ καλό Live...

 

ισχύει αυτό, γενικά ό,τι live έχω δει εκεί είχε πολύ σωστό ήχο.

Desert side of your mind

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου