Προς το περιεχόμενο

Lets stand by Tugito


nikodemos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru

537890_10151288117554716_2044206716_n.jpg

 

Ξέρω ότι ο Γιώργος πιθανόν να μην το εγκρίνει, εγώ θεωρώ όμως πολύ σημαντικό για πολλούς και διάφορους λόγους να το ποστάρω αλλά και να σας παρακαλέσω πρώτα από όλα να διαβάσετε την ιστορία του εδώ http://www.georgekant.com/?cat=1228

και στην συνέχεια να προσπαθήσετε να τον στηρίξετε με όποιον τρόπο μπορείτε και θεωρείτε χρήσιμο.....οικονομικά, συμμετέχoντας στην ευγενική χειρονομία και έμπρακτη στάση συμπαράστασης της sae ( http://athens.sae.edu/standbyme ) ή απλά στέλνοντας τις ευχές και την θετική σας σκέψη.

 

ο "tugito" ένα από τα πιο συμπαθητικά μέλη αυτής της κοινότητας αλλά και της γενικότερης μουσικής κοινότητας της χώρας μας, περνάει δύσκολες στιγμές και δίνει έναν τρομερό αγώνα με τιτάνια ψυχραιμία και απαράμιλλο θάρρος...lets stand by him

 

respect

 

check my website
https://www.mixingnik.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 44
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Με διαφορά λίγων λεπτών έκανα την ακριβώς ίδια αποκοτιά με σένα Νικόδημε ,μιας κι εγώ δεν ξέρω αν έπρεπε ή όχι να το δημοσιεύσω.

Παρακαλώ τους μοντερέιτορς να διαγράψουν το θέμα μου stand by me, δεν υπάρχει κανένας λόγος να υπάρχουν 2 θέματα για τον ίδιο λόγο

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορώ να φανταστώ τι είδους εξωγήινη εσωτερική δύναμη χρειάζεται, προκειμένου να περνάς αυτά που γράφει ο Γιώργος και κατόπιν να τα περιγράφεις με τον ανάλαφρο και χιουμοριστικό τρόπο που το κάνει. Νομίζω ότι αν ήμουν στη θέση του, θα ήμουν απλά μόνιμα παράλυτος από τρόμο.

 

Και τι να ευχηθώ τώρα; Δύναμη; Καλύτερα να ευχηθεί εκείνος σε εμάς.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Έχω μείνει άφωνος απ'τη στιγμή που διάβασα το νέο, και όλα τα ποστ του στο μπλογκ του σχετικά με τον καρκίνο του...

 

:-X

 

Μακάρι να πάνε όλα καλά και να συνεχίσει να πολεμάει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ως καποιος που ειχε παλαιοτερα το ιδιο προβλημα σε πολυ στενο μελος της οικογενειας του, να ευχηθω πολυ δυναμη και αισιοδοξια. Μετραει περισσοτερο απο οτιδηποτε αλλο. Ευχομαι ολοψυχα να γινεις γρηγορα καλα.

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

We will stand by. Ο Tugito είναι μέλος του Noiz. Αντιγράφω απο τη σελίδα της SAE απ' όπου και αποφοίτησε:

 

Ο Γιώργος ανακάλυψε τον Απρίλιο του 2012 ότι έχει μια σπάνια περίπτωση λεμφώματος non hodgkin με εξέλιξη σε κεντρικό νευρικό σύστημα και εγκέφαλο.

Πλέον είναι σε ένα σημείο που και τα δύο (και κεφάλι και σώμα) χτυπάνε παράλληλα, και μόνη λύση δείχνει η ακτινοθεραπεία, σε ιδιωτικά νοσοκομεία που έχουν συγκεκριμένα μηχανήματα. Όλες αυτές οι θεραπείες απαιτούν μεγάλα χρηματικά ποσά (για τις μισές χρειάζονται 9000 ευρώ και έπονται κι άλλες).

 

Το δημόσιο νοσοκομείο σε τέτοιες περιπτώσεις δεν σε καλύπτει, τα περισσότερα δεν κάνουν καν αυτές τις θεραπείες και σε όσα τις κάνουν, η αναμονή είναι μήνες ενώ τα μηχανήματα παλαιάς τεχνολογίας, με αποτέλεσμα καταστροφή ζωτικών οργάνων που είναι δίπλα στους όγκους.

Ο Γιώργος απολυμένος και ανασφάλιστος από τις αρχές του 2012, χρειάζεται τη βοήθειά μας.

 

Όπως καταλαβαίνετε η ανάγκη για χρήματα είναι άμεση!

 

Όποιος επιθυμεί να βοηθήσει μπορεί να καταθέσει οποιοδήποτε ποσό (και 1 ευρώ μετράει) στους παρακάτω λογαριασμούς.

 

ΚΑΝΤΑΡΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΘΝΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ

ΙΒΑΝ:

GR07 0110 1750 0000 1756 3218 282

 

EUROBANK

ΙΒΑΝ:

GR8402602540000950200390645

 

Επίσης μέσω paypal:  [email protected] (δε χρειάζεται να έχεις Paypal για να βάλεις χρήματα σε Paypal account  άλλου).

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλή και η συναυλία αλλά ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ

 

Γιώργο, γρήγορη ανάρρωση!

 

 

Αυτό ακριβώς! Γρήγορη ανάρρωση και από μένα! Όποιος μπορεί ας βοηθήσει οικονομκά παιδιά και προωθείστε το!

Το Ξεκούρδιστο Πορτοκάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru
Ξέρω ότι ο Γιώργος πιθανόν να μην το εγκρίνει...
Εεεμ...

 

Αυτό το σημείο με έχει μπερδέψει;

 

Να μη το βγάλουμε ΠΑΝΤΟΥ; Να ενημερωθούν αυτοί που ίσως μπορούν να δώσουν κάτι; Στο Facebook, κλπ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου