Προς το περιεχόμενο

Lets stand by Tugito


nikodemos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru

Κάνω Bump.

 

και λέω ότι εχτές το βράδυ μίλησα με τον πατέρα μου (γιατρός καρδιολόγος συνταξιούχος) και τον ρώτησα για την Hodgins...

 

Μου είπε ότι είναι (αν θυμάμαι καλά) καρκίνος των λεμφωμάτων και υπάρχουν 2 "τύποι" το Hodgins και το non Hodgins που έχει ο Γιώργος, απ'ότι φαίνεται. Το μεν πρώτο αν το βρουν στα πρώτα στάδια είναι εγχειρήσιμο, το δε δεύτερο ΔΕΝ είναι εγχειρήσιμο, ΑΛΛΑ ανταποκρίνεται στις χημειοθεραπείες με πιθανότητες ίασης... Ελπίδα υπάρχει και εύχομαι το καλύτερο. (<-με μία μικρή επιφύλαξη γιατί ήταν βράδυ και εγώ πολύ κουρασμένος)

 

Τέλος, όποιος μπορεί, χωρίς καθυστέρηση! Ας είναι 1 ευρώ, ας είναι 10, μακάρι να είναι 100! Όσα μπορεί ο καθένας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 44
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Παιδιά διαβάσατε καθόλου τα ποστ του στο C-Answer?

 

Δε ξέρω πως μπορεί να νοιώθει γενικά και πως το αντιμετωπίζει σε καθημερινη βάση. Σε όλα του τα ποστ είναι παρα πολύ χιουμοριστικός, ευχομαι να το αντιμέτωπίζει όντως έτσι.

 

 

www.reverbnation.com/steamrollerassault

www.youtube.com/user/beeros05

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον είναι ο δικός του τρόπος να κρατιέται όρθιος.

Δεν ξέρω πώς θα ήταν τα πράγματα αλλιώς.

 

Ότι μπορεί ο καθένας μας παιδιά ας δώσει, δεν είναι μόνο οικονομική βοήθεια αυτή. Κάθε ευρώ ίσως είναι και σύμβολο ύπαρξης γι' αυτόν, κάποιοι τον σκέφτονται.

 

Κουράγιο Γιώργο, δεν είσαι μόνος.

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας βοηθήσουμε όλοι. Όσο μπορούμε.

Eτσι!

 

Κουράγιο Γιώργο, δεν είσαι μόνος.

Eκεινος μας δινει κουραγιο και δυναμη!

Γρηγορα δυνατος και γερος Γιωργαρε!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ιδέα συμπληρωματικά, αν είναι μπούρδα συγχωρέστε με. Ο,τι εξοπλισμο έχουμε που δεν μας είναι απαραίτητος, να αναρτηθεί με κάποιο τρόπο στις αγγελίες ή να οργανωθεί κάποιου τύπου bazaar/δημοπρασία.

 

Γιωργάρα γερά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ιδέα συμπληρωματικά, αν είναι μπούρδα συγχωρέστε με. Ο,τι εξοπλισμο έχουμε που δεν μας είναι απαραίτητος, να αναρτηθεί με κάποιο τρόπο στις αγγελίες ή να οργανωθεί κάποιου τύπου bazaar/δημοπρασία.

 

 

 

Μια Μπυροποσία του ΝΟΙΖ μετά μουσικής θα ήτω καλή φάση .Γκρουπ υπάρχουν ,μαγαζιά γνωρίζουν διάφοροι εδώ μέσα ,μια Παρασκευή ή Σάββατο με κοινή εμφάνιση 2-3 γνωστών και μη εξαιρεταίων γκρουπ είναι αρκετή ,με ένα τυπικό εισουτήριο των 10-15 ευρώ + τα ποτά μας έξτρα .

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΝΘΡΩΠΟΙ όλοι σας, μπήκα επιτέλους να γράψω.

 

Δεν θα πω τίποτα, δεν έχω λόγια. Το event έδωσε μεγάλη ανάσα και θα προχωρήσω κανονικά τα πάντα σε ότι είναι τώρα σε άμεση φάση θεραπειών από ότι δείχνει.

 

Ακούω τις νέες σας ιδέες, το ενδιαφέρον ακόμα... Δεν θα σχολιάσω τίποτα. Δεν είμαι εδώ, σας κοιτάω και χαίρομαι που είμαι άνθρωπος αναμεσά σας. Αυτό.

 

Στο site μου πλέον όσο θα έχω τα στοιχεία σημαίνει ότι όλα είναι ανοιχτά, δεν χρειάζεται κάτι άλλο. Αλήθεια..

 

Αντιθέτως, Μου έλειψε να μιλήσουμε πάλι για μουσικές εδώ, τόσα χρόνια έμπαινα, μάλιστα γέλασα πολύ σήμερα, έβλεπα αν δείτε ένα παλιό θέμα που τότε προσπαθούσα να βγάλω το "άλλη μια μέρα τοξική".  ;D

 

Lets go back to music... is life after all.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιώργο δεν χρειάζονται λόγια.

Έργα χρειάζονται.

Γ@μ@@σε του το σπίτι του παλιοσυνδρόμου "και γω δεν ξέρω τι".

 

ΜΠΟΡΕΙΣ!

 

Γράφε εδώ αν μπορείς (πώς είσαι, πώς αισθάνεσαι, τα πάντα) να μαθαίνουμε νέα σου.

Και για μουσική ακόμα, ΓΡΑΦΕ! :)

 

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου