Προς το περιεχόμενο

Παρουσίαση Leslie 760 / Nord Stage


THEOD

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ωραιος ο Αστερης ,ωραιο και το 760 Θοδωρη.Αλλα και η κουκλα διπλα του Rhodes με κοκκινο καπακι κανει την ατμοσφαιρα high ( αντε τωρα και Hammond original ) ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραίος ήχος και φυσικά και παίξιμο. Σε ποιον χώρο έγινε η εγγραφή;

 

Mην τον βάλεις να παίξει Hammond στο Stage. Είναι ''ψόφιο'' από τα μεσαία προς στα μπάσα του.

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Cool!  :D

 

;)

 

Cool!  :D

 

Ο Αστέρης σκίζει Περικλή  ;) και για Hammond ...σιγά σιγά..... :)

 

Πολύ ωραίος ήχος και φυσικά και παίξιμο. Σε ποιον χώρο έγινε η εγγραφή;

 

Mην τον βάλεις να παίξει Hammond στο Stage. Είναι ''ψόφιο'' από τα μεσαία προς στα μπάσα του.

 

Θενξ Κώστα  :).Η εγράφη και βιντεοσκόπηση  έγινε στον προσωπικό μου χώρο ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραίος χώρος...σε εμπνέει....και φοβερή τεχνική από τον παίκτη....αλλά αυτό που μου άρεσε περισσότερο είναι το drive στον ήχο που δεν θύμιζε ψηφιακούρα.....είναι drive από το nord ή από τον fender?

Yamaha Motif XS6/Kurzweil PC3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραίος χώρος...σε εμπνέει....και φοβερή τεχνική από τον παίκτη....αλλά αυτό που μου άρεσε περισσότερο είναι το drive στον ήχο που δεν θύμιζε ψηφιακούρα.....είναι drive από το nord ή από τον fender?

 

Θενξ φίλε μου .

To Drive είναι απο το Nord με μια παρέμβαση απο μια orgasm machines λαμπάτη προ ενίσχυση που καταλήγει στο leslie ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν την λάμπα στην προενίσχυση δεν έχει.....ζεστός ήχος.....πολύ το video, ο παίκτης και ο χώρος....ωραία παρουσίαση....

Yamaha Motif XS6/Kurzweil PC3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον Αστέρη τον παρακολουθώ απο το 2001 που τον είδα τυχαία σε ένα live και κατάλαβα απο τις πρώτες νότες του ότι ειναι μουσικός 1ης γραμμης. Eίναι φοβερός με ότι και αν παίξει.

 

Απο την άλλη ο Θοδωρής εχει μαζέψει στο στουντιάκι του μερικά φοβερά παιχνιδάκια.

 

Θέλουμε βίντεο με το σκάφος... :D

Beauty is in the ear of the beholder.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν την λάμπα στην προενίσχυση δεν έχει.....ζεστός ήχος.....πολύ το video, ο παίκτης και ο χώρος....ωραία παρουσίαση....

+10000

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου