Προς το περιεχόμενο

Delay Pedal (budget 100 euros)


mamakin

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ φίλε έχω το boss dd3 και είμαι πολύ ευχαριστημένος.Μπορείς να δεις και στο youtube για όποιο πετάλι θες ώστε να πάρεις μια γεύση από το πως ακούγονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Το θέμα είναι ότι μέχρι σήμερα δεν έχω πάρει ποτέ μεταχειρισμένα και ψιλοφοβάμαι λίγο μην την πάθω από κανέναν «αετονύχη».

 

Σίγουρα όπως είπε και ο kbasilis θα έχεις κάποιες επιφυλάξεις! Τσέκαρε στο YouTube η ακόμα καλύτερα σε μαγαζιά πιο απ’ όλα σου αρέσει και βαλε εσύ μια αγγελία ζήτησης ,ώστε να μπορείς να το τσεκάρεις από κοντά!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τις αγγελίες έκανα ανταλλαγή κιθάρας από Αθήνα,αν και το παλικάρι ήταν μια χαρά αλλά είχα ις επιφυλάξεις μου είχε έναν γνωστό Θεσσαλονίκη που έχει ιδέα από όργανα έστειλε την κιθάρα εκεί πήγα την είδα όλα ΟΚ είδε και αυτός την δικιά μου τον πήρε τηλέφωνο οτι όλα ΟΚ  και πως αξίζει και έγινε η ανταλλαγή.

 

Αν δεν έχεις κάποια καλή εμπηρεία μπορείς να βρεις κάποιον που να έχει και να σε βοηθίσει

Flying High Again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλά κανει και εχει επιφυλαξεις , εγω προσφατα βρηκα μια κιθαρα απο ενα τυπο στο Βολο που μοσχοπουλαει ρεπλικες για γνησιες , και το παραξενο ειναι οτι δεν εχει αντιδρασει ακομα κανεις... Και μου εκανε τρελη εντυπωση (πουλουσε Custom shop κιθαρα μιση τιμη σε καινουργια κατασταση) και ευτυχως ενας φιλος που ηξερε την "περιπτωση" μου ειπε τη παιζει με τον τυπο.

 

Προσοχη λοιπον τα λαμογια καραδοκουν (και ειναι και ποιο κοντα απ οσο νομιζουμε)

 

Φιλικα Δημητρης

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσοχη λοιπον τα λαμογια καραδοκουν (και ειναι και ποιο κοντα απ οσο νομιζουμε)

 

Οταν εχει να κανει με αγορα ανω του 100αρικου (πλεον) , εξυπακουεται οτι θα πρεπει να κανεις τους αναλογους ελεγχους. Αν δεν το κανεις μεριδιο ευθυνης εχεις και εσυ. Μη σου πω το μεγαλυτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλά κανει και εχει επιφυλαξεις , εγω προσφατα βρηκα μια κιθαρα απο ενα τυπο στο Βολο που μοσχοπουλαει ρεπλικες για γνησιες , και το παραξενο ειναι οτι δεν εχει αντιδρασει ακομα κανεις... Και μου εκανε τρελη εντυπωση (πουλουσε Custom shop κιθαρα μιση τιμη σε καινουργια κατασταση) και ευτυχως ενας φιλος που ηξερε την "περιπτωση" μου ειπε τη παιζει με τον τυπο.

 

Προσοχη λοιπον τα λαμογια καραδοκουν (και ειναι και ποιο κοντα απ οσο νομιζουμε)

 

Φιλικα Δημητρης

 

 

και γτ ρε παιδια δε κανετε μια αρνητικη κριτικη,για να μην τη πατησουν κ αλλοι?

 

ΔΗμητρη εχεις π.μ

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εκανα αρνητικη κριτικη γιατι δεν επικοινωνησα καν μαζι του μολις ειπα την περιπτωση σε δυο φιλους επαγγελματιες μουσικους αμεσως μου ειπαν απο μονοι τους για την "ευκαιρια" ποσο καλη ηταν.

 

Ετσι δεν εχω αποδειξεις αλλα ενδειξεις και δεν μπορουμε να εκθετουμε κοσμο με ενδειξεις

 

Αλλα αυτο δεν σημαινει οτι ημαστε και μ.....ς

 

Φιλικα Δημητρης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 καλα delay επειδη το ψαχνω λιγο και εγω

 

DD7 , DD3 , DM2

 

ολα ομως εχουν πανω απο 100 καινουργια οποτε κοιτα και κανα used

 

Φιλικα Δημητρης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδα τώρα ότι πωλείται στα μεταχειρισμένα ένα delay από crazy tube circuits και το πετάλι της digitech που πρότεινε ο superfunk.

 

Το θέμα είναι ότι μέχρι σήμερα δεν έχω πάρει ποτέ μεταχειρισμένα και ψιλοφοβάμαι λίγο μην την πάθω από κανέναν «αετονύχη».

 

Καλημερα,

 

Αν ενδιαφερεστε μπορω να σας στειλω το BOSS DD - 6 DIGITAL DELAY (το εχω ανεβασει σε σχετικη αγγελια) για δοκιμη ανευ χρηματων και αν σας καλυπτει αφου του κανετε ελεγχο σε τεχνικο,μετα προχωραμε στην συναλλαγη.Να με συγχωρεσουν τα μελη του forum για την παρεμβαση,απλα επειδη δεν το χρησημοποιω ας το παρει καποιος αλλος που θα του ειναι χρησιμο.

 

Ευχαριστω,

Φιλικα Ανδρεας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανδρέα δεν χρησιμοποιούμε το forum για να προωθήσουμε τα δικά μας μεταχειρισμένα, για ευνόητους λόγους :). Αφήνω το post σου ως έχει, αλλά στο μέλλον χρησιμοποίησε τα ΠΜ.

 

Ευχαριστώ για την κατανόηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου