Προς το περιεχόμενο

Ibanez Guitar Solo Competition - Stel Andre


Stel Andre

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολυ ωραιο μελωδικο σολο.

Ανιχνευω εντονες επιρροες απο Petrucci?

Καλη επιτυχια στο διαγωνισμο! Πως γινεται ψηφιζει καπως το "κοινο";

 

Ευχαριστω φιλτατε! Ναι ο Petrucci υπηρξε μεγαλη επιρροη για μενα. Ομως τα τελευταια χρονια η μεγαλυτερη μου επιρροη ειναι ο Marco Sfogli.

 

να σαι καλα βρε μαικ! για τον 8th live4guitar τον δοκιμασα..αλλα δε φανηκα να διακατεχω το τρακ (αν με πιανεις ;D ;D)

 

ο ελληνικος διαγωνισμος φαινεται κι εκεινος ωραιος και ισως τον δοκιμασω υπο την προ'υ'ποθεση οτι οι Papaducci και Steltrucci δε θα συμμετασχουν!!!

ααχααχααααχαααχ  ;D ;D ;D ;D

 

;D Οχι δεν θα παρω μερος στον διαγωνισμο αυτο.  8)

My Youtube channel --> Stel Andre - YouTube

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 51
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

O Papaducci θα συμμετάσχει; περιμένουμε απάντηση 8)

 

Δε γνωριζω αν ο φιλος Γιαννης θα παρει μερος. Παντος αν παρεις μερος σου ευχομαι καλη επιτυχια!  :)

My Youtube channel --> Stel Andre - YouTube

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε γνωριζω αν ο φιλος Γιαννης θα παρει μερος. Παντος αν παρεις μερος σου ευχομαι καλη επιτυχια!  :)

ευχαριστώ αλλά δεν θα πάρω μέρος ούτε εγώ ;)πάντως ο Μάιος που βγαίνουν τα αποτελέσματα δεν είναι μακριά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ τώρα το είδα και μου άρεσε πολύ  8) μπράβο

 

ευχαριστω φιλε μου!

ευχαριστώ αλλά δεν θα πάρω μέρος ούτε εγώ ;)πάντως ο Μάιος που βγαίνουν τα αποτελέσματα δεν είναι μακριά

 

Ε ενταξει.. ναι εχω περιμενει και περισσοτερο σε παλαιοτερους διαγωνισμους. Για να δουμε! Το πιο εντυπωσιακο κατα την αποψη μου με τους διαγωνισμους αυτους δεν ειναι τοσο η πρωτια και τα βραβεια κι ολα αυτα. Οκ καλα ολα τουτα, ομως ειναι ωραιο να βλεπεις πως προσεγγιζουν το ιδιο κομματι, δεκαδες αλλοι συναδελφοι απ'ολο τον κοσμο. Και σε καθε τετοιο διαγωνισμο αντιλαμβανομαι ποσο μεγαλος ειναι ο ανταγωνισμος και τι απιστευτα ταλεντα εχει ο κοσμος. Ωραια εμπειρια!  :)

My Youtube channel --> Stel Andre - YouTube

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πράγματι είναι φοβερό να βλέπεις οι συνάδελφοι πως προσεγγίζουν το ίδιο κομμάτι.Πάντως αυτός ο διαγωνισμός δεν βλέπω να έχει αρκετές συμμετοχές λόγω του περιορισμού ibanez κιθάρας.Βέβαια μέχρι της 20 Απριλίου είναι νωρίς ακόμα. ;)

άσχετο:και ο Sfogli με ibanez παίζει μα σε όλα του μοιάζεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως αυτός ο διαγωνισμός δεν βλέπω να έχει αρκετές συμμετοχές λόγω του περιορισμού ibanez κιθάρας

 

συμφωνω αλλα εχουν πλουσια δωρα! μαλιστα παλιοτερα νομιζω εδιναν και ιμπανεζ κιθαρες!

http://reckoninghour.com/

 

rEaL mUsIc

rEaL nEwS

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πράγματι είναι φοβερό να βλέπεις οι συνάδελφοι πως προσεγγίζουν το ίδιο κομμάτι.Πάντως αυτός ο διαγωνισμός δεν βλέπω να έχει αρκετές συμμετοχές λόγω του περιορισμού ibanez κιθάρας.Βέβαια μέχρι της 20 Απριλίου είναι νωρίς ακόμα. ;)

άσχετο:και ο Sfogli με ibanez παίζει μα σε όλα του μοιάζεις;

 

Συμφωνω πως ο περιορισμος δεν θα αφησει πολυ κοσμο να παρει μερος. Ευχαριστω για τα καλα σου λογια! Μακαρι πραγματικα καποτε να παιζω σαν τον Sfogli!  ;D 

 

συμφωνω αλλα εχουν πλουσια δωρα! μαλιστα παλιοτερα νομιζω εδιναν και ιμπανεζ κιθαρες!

 

Και τωρα το 1ο βραβειο ειναι μια Ibanez το 2ο μια ακουστικη και το 3ο ενα practise amp.

My Youtube channel --> Stel Andre - YouTube

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου