Προς το περιεχόμενο

i.d.o. -funk-reggae-soul


pastelius

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Που είσαι εσύ παιχταρά μου?!!  :)

 

Μέχρι στιγμής έχω ακούσει το δύο πρώτα και καραγουστάρω με χίλια!

Συγχαρητήρια και στους τρείς!  8)

 

 

Επειδή δεν συγκρατώ ονόματα, ο ντράμερ είναι το παιδί που σας είχα δεί παλιά μαζί με τον Γιάννη ή κάποιος άλλος?

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πςςς... Φοβερή γκρούβα, εξαιρετικά φωνητικά (ακόμα και του Γκάντι! :D), άψογο παίξιμο, πολύ ωραίες συνθέσεις. 'Nuff said!

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τις πρώτες νότες της κιθάρας του Instead κατάλαβα ότι πρόκειται να ακούσω κάτι πολύ καλό.

 

Πλην των συνθέσεων και των εξαιρετικών παιξιμάτων, ακούω και μια καταπληκτική, καθαρή παραγωγή.

 

Άριστοι.

 

Υ.Γ. Το Radio έφαγε ήττα κατά την κωδικοποίηση του bandcamp ή το PC μου κάνει νερά;

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολύ καλό, αλλά από το γκρουβ συμπεραίνω οτι καπνίζετε και αυτό με ωθεί στην ιδέα οτι δε σέβεστε το εν δυνάμει κοινό σας.

 

Τα λέμε στο μπλογκ μου.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πςςς... Φοβερή γκρούβα, εξαιρετικά φωνητικά (ακόμα και του Γκάντι! :D), άψογο παίξιμο, πολύ ωραίες συνθέσεις. 'Nuff said!

Exactly. ;)

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα κύριε pastelius και συγχαρητήρια για την εκπομπή σας. Πόσες μείνανε αλήθεια;

 

Επειδή δεν συγκρατώ ονόματα, ο ντράμερ είναι το παιδί που σας είχα δεί παλιά μαζί με τον Γιάννη ή κάποιος άλλος?

 

Ακριβώς.

Λογικό είναι να μη θυμάσαι πολλά - πολλά έτσι που σε είχα ψαρώσει με την κιθαριστική μου δεινότητα.  ;D ;D ;D ;D

 

πολύ καλό, αλλά από το γκρουβ συμπεραίνω οτι καπνίζετε και αυτό με ωθεί στην ιδέα οτι δε σέβεστε το εν δυνάμει κοινό σας.

 

Τα λέμε στο μπλογκ μου.

 

 

+100000. Ντροπή.

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τις πρώτες νότες της κιθάρας του Instead κατάλαβα ότι πρόκειται να ακούσω κάτι πολύ καλό.

 

 

Όντως.

 

Πάρα πολύ ωραίο μπράβο!

Flying High Again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου