Προς το περιεχόμενο

"Twins" - fusiongtr


fusiongtr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 λεπτά πριν, fusiongtr είπε

Ρε Κώστα ... πέθανα ... 🤣🤣🤣🤣

το έχω βάλει και παίζει λουπα για 6 φορά και χαλάρωσα, έχω δύσκολο απόγευμα με τηλεδιασκέψεις και στο τέλος της ημέρας το χειρότερο από όλα, να αντιμετωπίσω τη γυναίκα μου🤣 και με βοήθησε να ξεφύγω, ήταν ακριβώς αυτό που χρειαζόμουν, σαν θεϊκή παρέμβαση ακούγεται για να πέσει η πίεσή μου και να αποδώσω.

 Θα το αφήσω να παίζει.

 Είναι θεσπέσιο και εμπνευσμένο, γεμίζει το σαλόνι μου με εσένα αυτή τη στιγμή, δεν περιγράφω άλλο.

  • Ευχαριστώ 1

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

...και το έψαχνα. Μπράβο Φώτη που το θυμήθηκες.

Πρέπει να ανέβει στο Music για να μη χάνεται στο φόρουμ όπως και τόσα άλλα, εδω που τα λέμε. Τώρα.

  • Ευχαριστώ 1
  • Συμφωνώ 1

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπέροχο Στράτο!

Συνειρμική γραφή πάνω σε δύο κιθάρες, γεμάτη ευαισθησία. Το κομμάτι αυτό μου δημιούργησε μια ξεκάθαρα μελαγχολική διάθεση (θέλω να πιω ένα μπουκάλι ουίσκι αυτή τη στιγμή).

 

Θα ήθελα πολύ να ακούσω κι άλλα δικά σου κομμάτια.

 

 

 

 

  • Ευχαριστώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υ-ΠΕ-ΡΟ-ΧΟ! Μπράβο ρε φίλε! Μου μαύρισες την ψυχή 🤣 και δεν το λέω για κακό. Αγνό συναίσθημα το οποίο περνάει κατευθείαν μέσα σου. Πρέπει να ήσουν φορτισμένος όταν το έγραφες. Μπράβο και πάλι, φανταστική σύνθεση.

Επεξεργασμένο από JimmyPap
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πφφφ. Τι να πω τώρα, όλα περιττά θα είναι.

 

1) Όσοι ξέρετε ότι υπάρχουν τέτοια πράγματα στο forum ανεβασμένα, γιατί δεν κάνετε ανελέητα bump να τα μάθουμε κι εμείς οι νεοπότεροι;

 

2) Μερικές φορές γράφουμε "ημερολογιακά". Ανοίγουμε τον υπολογιστή και γράφουμε ό,τι ζήσαμε. Πολλές φορές η ιστορία είναι "σηκώθηκα, πήγα στη δουλειά, γύρισα, τίποτα το ιδιαίτερο.", άλλες φορές με  λίγα ή πολλά όμορφα λόγια, άλλες φορές με λίγα ή πολλά πιο πρόχειρα. Ε λοιπόν, αυτό το κομμάτι νομίζω οτι δεν έχει καμία σχέση με μια τέτοια μέρα. Περιγράφει κάτι μεγάλο και μοναδικό (χωρίς να ξέρω τι είναι αυτό). Πέρα από την αρμονία, τη φόρμα, την τεχνική, υπάρχει κάτι που διατρέχει το κομμάτι που δεν μπορεί να ιχνηλατηθεί και να μετρηθεί. Υπάρχει ψυχή, και μου θύμισε μουσικές που ευχαριστιέσαι να της ακους ακόμα κι από την καραμούζα του γραμμόφωνου, και που η ενορχήστρωσή τους δεν μπορεί ελαφρά την καρδία να κάτσει στην τουαλέτα του μακιγιάζ για περιττό καλωπισμό. Δε λέω άλλα, είπα ήδη πολλά και ανούσια, το τεμάχιο μιλάει μόνο του.

  • Ευχαριστώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, roberto30 είπε

Υπέροχο Στράτο!

 Θα ήθελα πολύ να ακούσω κι άλλα δικά σου κομμάτια.

Δεν πήρα την άδεια του Στράτου, αλλά αφού τα έχει ανεβασμένα στο Soundcloud δεν χρειάζεται...

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανατριχισα,ξανα......

Αριστουργημα.

2 λεπτά πριν, cigaret13 είπε

Δεν πήρα την άδεια του Στράτου, αλλά αφού τα έχει ανεβασμένα στο Soundcloud δεν χρειάζεται...

 

 

 

Σιγα μην τον ρωτησεις κιολας.

  • Χαχα 1
  • Ευχαριστώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ χαίρομαι που σας άρεσε, αλλά ...

1. Είστε υπερβολικοί

2. Όντως ήμουν πολύ φορτισμένος (μόνο έτσι έγραφα κομμάτια)

3. Έχω κοκκινήσει πιο πολύ κι από πατζάρι.

 

Ευχαριστώ όλους σας πολύ.

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, dimsonic είπε

πολύ θα ήθελα να σε γνωρίσω μια μερα από κοντά έτσι να πιούμε ένα ποτήρι...κάτι.

 

 

Ωραία θα ήταν.

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου