Προς το περιεχόμενο

Λέω να πιάσω το μπάσσο...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εδω ειμαστε!!!!  ;D ;D ;D

 

μονο αρνητικό ειναι οτι γερνει λιγο το κεφαλι προς τα κατω αλλα δε βαριεσαι... πολυ λιγο

Παίζουμε και σκάκι;

Καλορίζικο, και σε 'μένα το συγκεκριμένο μου αρέσει πάρα πολύ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 124
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

(Απαιτουμε αναλυτικο review καποια στιγμη  ;D)

 

+1

 

Καλέ μαρέζ  ;D ...ιγώ ζαχαρώνω το modern player ''jag lee''.Μετά το προγραμματισμένο επί πληρωμή καλοκαιρινό tour στην....Πάρο  ;D ...ίσως το τσιμπήσω.Αν και έτσι τσίπης που είμαι πάλι αγγελίες θα περιμένω  8)

 

Πολλά ανούσια είπα....Καλόπαιχτο!!  :D

 

 

ΥΓ:Μην ξεχνάς:Marlowedk,Scottbasslessons,Dave Μarks  ;)

Επαναστάτης χωρίς ΕΤ3 ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω!

 

παιδιά σαν ασχετος που ειμαι απο μπάσο, δε μπορώ να πω και πολλά.

 

φαινεται καλη κατασκευη χωρις ελαττώματα, απο ήχο τι να πω, καλός είναι, με λεπτομερεια στα ψηλά σε σχεση με το δανεικο μπάσο που ειχα αλλα εκεινο ειχε σαπιες χορδες οποτε σιγουρα θαναι οι καινουριες χορδες που παιζουν σημαντικο ρολο οπως και στην κιθαρα και ισως περισσοτερο ακομα.

 

εχω εναν hartke B30 δανεικό κι αυτον που δε λεει και πολλά απο ήχο οπότε πανω σαυτο δε μπορώ να πω και πολλά.

 

η μπάσα χορδή αμα την βαραω δυνατά χτυπάει πανω στα τάστα, αλλα παρατήρησα πως αμα παταω με το αριστερό χερι με οση δύναμη πρέπει κοντά στα τάστα δε το κάνει, οποτε υποθετω δεν ειναι λάθος σεταρίσματος αλλά απλά πρεπει να μαθω να πατάω σωστά τις χορδές.

 

το μανίκι λεπτό και ωραίο

 

τουβαλα και το SD-1 να παιξω και καμια στονερια και δεν εκανε φασαρια με το ντραιβ

 

τα κουμπιά tone για τον καθε μαγνητη εχουν διακριτες θεσεις αλλα δε με πειράζει αυτό

 

μου γερνει λιγο το κεφαλι απο το βαρος του αλλα αν ακουμπάω σωστά το δεξί χερι πάνω στο σώμα το μπαλανσαρω, οποτε μαλλον κι αυτό απλά θελει να το συνηθίσω

 

αρχίζω και συνηθίζω τα εναλλάξ δαχτυλα και αρχιζω να γουστάρω πολύ! Πλέον δε κουράζομαι οταν παιζω και αισθανομαι βελτίωση. Πάνω να συνεχίσω το δισκο superfly που ειχε σημερα το προγραμμα! ;D

 

καποια στιγμή αμα βελτιωθώ κι άλλο θα γράψω κάτι direct ισως και βιντεο να με διορθώσετε!

a classic player now...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου