Προς το περιεχόμενο

Noizia - Μεγάλος διαγωνισμός συγκροτημάτων. Γίνε κι εσύ Star


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η κριτική επιτροπή θα περιλαμβάνει κυρίως μουσουργούς εκτός Noiz αλλά και μία συμμετοχή έκπληξη.

 

Στην αρχη ειπα να μη συμμετασχω μια και το υπερογκο ταλεντο μου θα οδηγουσε μοιραια στη συμμετοχη μου εκτος συναγωνισμου...ομως απο τη στιγμη που θα εχουμε και ΜΟΥΣΟΥΡΓΟΥΣ στην κριτικη επιτροπη θα γραψω 3-4 συμφωνιες και οτι γινει....

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 58
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

θα γραψω 3-4 συμφωνιες και οτι γινει....

Eσύ θα τις γράψεις φίλος....ποιό συγκρότημα θα στις εκτελέσει δεν μας λές! ;D ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην αρχη ειπα να μη συμμετασχω μια και το υπερογκο ταλεντο μου θα οδηγουσε μοιραια στη συμμετοχη μου εκτος συναγωνισμου...ομως απο τη στιγμη που θα εχουμε και ΜΟΥΣΟΥΡΓΟΥΣ στην κριτικη επιτροπη θα γραψω 3-4 συμφωνιες και οτι γινει....

 

Εγώ, αντίθετα, διαβάζοντας "μουσουργούς" περίμενα να σε δω να προΐστασαι της κριτικής επιτροπής...

 

Don't sell youself short, brother...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι πρέπει για την τελευταία μου δημιουργία, φούγκα με αντίσφιξη εκτελεσμένη από πεταλωμένα τζιτζίκια με εκρηκτική διάρροια.

I can actually hear difference between neck joints.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eσύ θα τις γράψεις φίλος....ποιό συγκρότημα θα στις εκτελέσει δεν μας λές! ;D ;D

 

ε ολο και κανας ασχετος θα βρεθει,λεω να ξεκινησω με την Συμφωνικη του Βερολινου και αν αρνηθουν (που αποκλειεται) να κοιταξω προς Βιεννη μερια...

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λεω να ξεκινησω με την Συμφωνικη του Βερολινου και αν αρνηθουν (που αποκλειεται) να κοιταξω προς Βιεννη μερια...

...άμα δεν τα βρείς με τους Γερμανούς...σούχω ένα γαλλικό συγκρότημα, επαγγελματίες σε εκτελέσεις :D :D

1rey10c.jpg?w=417&h=514

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα συμμετασχω μονο αν αλλαξουν οι οροι.

Εχομε και λεμε,αντι για δεκαετες συμβολαιο και 1 δισκο να γινει μονοετες για 10 δισκους

κι αντι για μεγαλη τουρνε να εχω ως επαθλο μεγαλα κορνε.

Μην ακουσω καμμια αnoizia,δεκτες μονο σοβαρες προτασεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου