Προς το περιεχόμενο

Τα παλιά(posts) είναι αλλιώς...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κάντε το εξής...αν δεν το έχετε κάνει ήδη βέβαια :D

 

Αναζητήστε τη λίστα με τα posts σας και πάντε στην τελευταία σελίδα και αρχίστε να διαβάζετε.Δεν μπορεί κάτι θα σας διαπεράσει αν όντως έχετε να θυμάστε :D

 

Εγώ που το επιχείρησα η συγκίνηση ήταν έντονη όταν ανακάλυψα τι μ%^%ες καθόμουν και έλεγα όντας 2 χρόνια πριν.Σαφώς και ήξερα λιγότερα τότε.Τουλάχιστον έμαθα να κουρδίζω Floyd Rose :lol: :lol:

 

Για δείτε εδώ...

 

τι ρωτούσε ο νεοσύστατος τότε janick και έφτασε να ξέρει ότι οι τελικές λάμπες δίνουν καλύτερη παραμόρφωση :lol: :lol: :lol: ενώ μέχρι τότε έψαχνε το Metal Zone :lol: :lol:

 

Επισης θα δείτε και τι λέγανε αρκετοί παλιοί τότε και τι σας απαντούσαν...¶τομα που μέχρι και σήμερα γράφουν.¶τομα που γράφαν αλλά λείπουν(και μας λείπουν ίσως).¶τομα που μπήκαν στην πορεία και ο καθένας με όσα έμαθε εδώ βοηθούσε

 

Και φυσικά όσο θα προχωράν οι σελίδες οι ερωτήσεις σπανίζανουν και αρχίζουν και οι βοήθειες.Δεν ξέρω βέβαια πόσοι απο εσας όταν γραφτήκατε ξέρατε ήδη πάρα πολλά :wink:

 

Ναι ίσως γίνομαι ρομαντικός αλλά μου άρεσε αυτό το συναίσθημα όταν κοίταξα τα παλιά post μου.Σαν να κοιτάς φωτογραφίες ένα πράμα.

 

Κάντε ένα flash back...Πως είναι δυο καλοί φίλοι που θυμούνται τα παλιά και ζουν πιο έντονα μετά τα καινούρια;;Κάπως έτσι... :D

 

Υ.Γ Συγνώμη για το φαινομενικά άσχετο θέμα μου απλώς πιστέυω ότι μπορεί να μην έχει να κάνει με μουσική και ηχοληψία αλλά έχει σίγουρα να κάνει με το noiz σαν κοινωνική οντότητα

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχω κάνει.Αν και μόλις ένα χρόνο εδώ(προχτές τον έκλεισα :D ),έχουν αλλάξει πολλά στις απόψεις μου.

 

Από τον τρόπο των αγορών μου,την κατάρτιση σε τεχνικά θέματα,τις απόψεις για εξοπλισμό,τις απόψεις για τις απόψεις ( :wink: ), ακόμα και τις απόψεις για την ίδια τη μουσική!!!!

 

Απλά βρήκα την ευκαιρία,μέσα από αυτο το thread,να σας ευχαριστήσω όλους... :oops: ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σίγουρα μια κάποια συγκίνηση είναι δεδομένη... :cry:

 

Εγώ το κάνω τακτικά, και όπως έχω πει και παλιότερα, θα έπρεπε να το κάνουμε όλοι μας, ο καθένας για τον εαυτό του. Έτσι, για να βλέπουμε πού βαδίζουμε και πόσο ουσιαστικοί/ ευχάριστοι/ on topic είμαστε κατά περίπτωση... :wink:

 

Το πρώτο μου thread ήταν περί αλλαγής μαγνητών στην G-400, και τα λέγαμε εκτενώς με τον janick...Remember?

 

http://www.noiz.gr/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=1836&postdays=0&postorder=asc&start=0

 

:D :D

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα κλιπάκια εκείνα ακόμη τα ανεβάζεις όμως :wink: :lol:

 

Ναι, μεγάλη η χάρη σου να ξαναβάλω πάνω τους μαγνήτες που μου φάγανε τα νιάτα... :lol: :lol:

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου