Προς το περιεχόμενο

Τιμή για Alesis Micron?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαιρετώ forum.

 

Είχα πάρει ένα Micron πριν 1; περίπου χρόνο από DV247 με θήκες τροφοδοτικά ιστορίες.

Όμως, αν και νόμιζα πως θα του έδινα σημασία, το δούλεψα 3 φορές, από 20-30 λεπτά την φορά. 2 φορές test, και μία φορά στον υπολογιστή για να δω πως γράφει. Ακούγομαι υπερβολικός αλλά πραγματικά, μέσα σε 1,5 χρόνο το δούλεψα στο γραφείο για 1 ώρα και κάτι.. Από τότε είναι στην θήκη του πίσω απ'τις κιθάρες μου, σκεπασμένο και ασφαλές.

Λόγω κρίσης, σκέφτηκα να αρχίσω να δίνω πράγματα που δεν χρησιμοποιώ τόσο πολύ και είπα να ξεκινήσω απ'αυτό.

 

Υπενθυμίζω, είναι ίσως πιο προσεγμένο από καινούργιο, + έχει μαζί proel softcase με επενδύσεις και πανιά κλπ(νομίζω είχε πάει 40 ευρώ). Έχω manual, τα πάντα. 

 

Τι τιμή θα έπρεπε να του βάλω για πώληση;

 

Ευχαριστώ!

Θάνος.  ;D

We roll tonite to the guitar bite...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ριξε ενα ματι στο eBay και στις αγγελιες του ΝΟΙΖ. Καποιος δινει 160 ευρω γι αυτο, καποιος αλλος το πουλαει 220 κλπ. Αυτα στις αγγελιες του ΝΟΙΖ.

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου