Προς το περιεχόμενο

Cort Artisan 4ch - επιτέλους... το πήρα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλοπαίξιμη και καλή διασκέδαση!  8)

 

Μην πτοείστε ηλικιακά! Εδώ ο Saruman στα γεράματα άφησε το wizardry και έπιασε τη Les Paul  ;D

 

saruman-hendrix.jpg?w=510

 

 

ΕΛΕΟΣ!!!

ΕΧΩ ΛΙΩΣΕΙ!!!

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

www.thedamnationproject.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστώ όλους για τις ευχές. Μια "χαζή" ερώτηση στην οποία εψαξα στο google αλλά δε βρήκα κάτι. Το μπάσο έχει πάνω 4 knobs και ένα διακοπτάκι. To ένα knob είναι το volume. Τα άλλα τι είναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν και έχω καιρό να το πιάσω....

αν θυμάμαι καλά το διακοπτάκι σπλιτάρει τους μαγνήτες (απο 2πλούς τους κάνει μονους)

αλλά μπορεί να λέω και βλακεία γιατί πάει καιρός...

Τα άλλα κουμπιά πρέπει να είναι η ισορροπία των μαγνητών στον ήχο, δηλαδή αν ακούγεται ο μπρός ο πίσω οί και οι 2 μαζί κ σε τί ποσοστο, το άλλο πρίμα, και το άλλο μπάσα. Πείραξέ τα και θα δεις. Συνήθως αυτή είναι η διάταξη των μπασων με ενεργούς μαγνήτες. Αν επιτρεπεται πόσο το πηρες και απο που? Εννοώ απο μαγαζί Ελλάδα ή ίντερνετ απο έξω?

 

www.thedamnationproject.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θεωρείται διαφήμιση παρακαλώ να το διαγράψετε. Το μπάσο το αγόρασα από το Λογοθέτη. Δεν μου αρέσει να αγοράζω από το ιντερνετ αν η τιμή που το βρίσκω σε ελληνικά μαγαζιά είναι πάνω κάτω η ίδια. Μου το άφησε 350 και μου έδωσε και μια ωραία θήκη δώρο και το καλώδιο για τον ενισχυτή. Τον ενισχυτή μου τον άφησε 150 όταν o thomann το έχει 191. Μπορώ να πω ότι η εξυπηρέτηση που είχα ήταν άψογη.

 

Δεν έχω κάτι να κερδίσω από το μαγαζί απλά πιστεύω ότι όπως λέμε τα κακά πρέπει να λέμε και τα καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μαθήματα φίλε moonrat ψάξε τον marlowedk (thomas rinsell)....τρομερός και εξαιρετικά σοφιστικέ τύπος σαν σωστός μπασίστας 8)

 

Ο scott που ανέφερες είναι και αυτός αξιολογότατος.

 

Ο dave marks επίσης αν και με εκνευρίζει αφάντασα η προφορά του  ;D ...προφανώς δεν είναι από το Λονδίνο αλλά από κάποια χουλιγκανική εγγλέζικη γειτονιά.  ;D

 

Οι τρεις παραπάνω έχουν οργανωμένη ύλη.

 

Αν ψάξεις bass lessons στο youtube θα βρεις εξίσου τρομερά μαθήματα.

Επαναστάτης χωρίς ΕΤ3 ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου