Προς το περιεχόμενο

πηγα,ειδα,ακουσα...


ex-bokos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1) fender california beach custom shop stratocaster salmon pink

Την έπαιξα εχθές στον Διαμαντόπουλο....μιλάμε για το 50ς κιθαράκι και τιμή όσο η eric johnson που είναι ...παραγωγής

Μπράβο Αποστόλη και Μιχάλη. (guitar store)

Τώρα μπορώ κι εγώ...custom shop....ΌΠΟΙΟς ΠΡΟΚΑΝΕΙ... :wink:

2) m.i. audio tube zone.

Eνα drive που τα κάνει όλα... από soft crunch - blues μέχρι high gain. Tο είχα ακούσει τυχαία στον Τζίμη ( the famous rockstufferman) και κάπου πήρε το αυτί μου ότι αναμένονται καμιά 20αριά ....λάβετε θέσεις. 8O

:wink: 3) JAM PEDALSΟ φίλος μου ο jam... σε όλους όσους.. και είστε πολλοί εκει έξω.. έχετε wahwah της dunlop (οποιοδήποτε crybaby) και δεν σας καλύπτει ηχητικά .... μάθετε ότι ο JAM το ...κάνει true bypass και το modifiκάρει βελτιώνοντας τον ήχο του σε τρομακτικά επίπεδα. Μιλάω εκ πείρας. :o

 

DHMHTRHS

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα την cs την επαιξες στο Διαμαντοπουλο η στο guitar store γιατι..μπερδευτηκα.. 8O

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα Εξάρχεια . Σε μία κάθετη της Στουρνάρη δεν θυμάμαι ακριβώς . Το δουλεύει το παλικάρη που ήταν στον Διαμαντόπουλο .

 

Κάποιος με μεγαλύτερη ακρίβεια στην τοποθεσία ?

 

:D :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο σημείο που συναντιέται η Θεμιστοκλέους με τον πεζόδρομο της Κωλέττη, ξεκινάει και ένας ακόμη δρόμος κάπως λοξά. Λέγεται οδός Σουλτάνη.

20-30 μέτρα από το σημείο που ξεκινάει η οδός αυτή είναι το GuitarStore και 10 μέτρα πιο πέρα το DrumStore.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου