Προς το περιεχόμενο

Από πού ψωνίζει ο Καρβέλας;


RayDTutto

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 145
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

.... και ο καρβέλας τωρα ειναι αγκαλια με την καλη του στην τεράστια βιλάρα του, στην βεράντα με θεα την τεράστια φωτισμένη πισινα του και τα μοχιτο του, εχει ανοιχτο το ipad του, διαβάζει το thread αυτο του noiz και λέει.

 

"Τα παιδιά έχουν δίκιο, ειμαι κατάπτυστος και υποκριτής στα μάτια τους, αλλα στον εξω  κόσμο που διοικείται απο  κλικες και κυκλώματα, απο τα φιλαράκια μου, ειμαι για άλλη μια φορά ένας λατρευτός θεός που θα γεμίσει και άλλο χρήμα τις καταθέσεις του. Χαρ χαρ χαρ. Ειμαι Θεός. "

 

Και αρχιζει να τρίβει τον δεικτη του και τον αντιχειρά του και λεει στην καλή του.

¨Κοιτα!!! Αυτο ειναι ενα βιολί που παίζει για όλες τις αδικίες και την ψευτιά της γής!"

 

Χαρ χαρ χαρ!!!!

 

 

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.... και ο καρβέλας τωρα ειναι αγκαλια με την καλη του στην τεράστια βιλάρα του

 

Καλά, με την Πάνια είναι...το επόμενο στάδιο είναι να κοιμηθει με καπακι υπονομου... ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.... και ο καρβέλας τωρα ειναι αγκαλια με την καλη του στην τεράστια βιλάρα του, στην βεράντα με θεα την τεράστια φωτισμένη πισινα του και τα μοχιτο του, εχει ανοιχτο το ipad του, διαβάζει το thread αυτο του noiz και λέει.

 

"Τα παιδιά έχουν δίκιο, ειμαι κατάπτυστος και υποκριτής στα μάτια τους, αλλα στον εξω  κόσμο που διοικείται απο  κλικες και κυκλώματα, απο τα φιλαράκια μου, ειμαι για άλλη μια φορά ένας λατρευτός θεός που θα γεμίσει και άλλο χρήμα τις καταθέσεις του. Χαρ χαρ χαρ. Ειμαι Θεός. "

 

Και αρχιζει να τρίβει τον δεικτη του και τον αντιχειρά του και λεει στην καλή του.

¨Κοιτα!!! Αυτο ειναι ενα βιολί που παίζει για όλες τις αδικίες και την ψευτιά της γής!"

 

Χαρ χαρ χαρ!!!!

 

 

 Φίλως πίστεψέ ,αν τολμήσει ο αλήτης και παίξει DP ,θα το μετανοιώσει πικρά ................μη τον ξεσυνερίζεσαι που μέχρι ώρας κοπιάρει γατάκια ,όταν έρθει η ώρα θα βγουν ο Ίαν,ο Ρακιτζής,ο Τέρρης ακόμα -ακόμα  και για τελευταίο σου το  κρατάω ο Waterfall , μην έρθει και ο Pedro.......... de la Rossa  ;D ;D ;D θα κάνει οπίσω ,δεν ημπορεί.

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, με την Πάνια είναι...το επόμενο στάδιο είναι να κοιμηθει με καπακι υπονομου... ;D

καλα ναι γτ ο Καρβελας ειναι σαν τον Τζονυ Ντεπ!

 

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα ναι γτ ο Καρβελας ειναι σαν τον Τζονυ Ντεπ!

 

 

Καλά σίγουρα δεν είναι ο DP  ;D, αλλά νομίζω πως πιστεύει πως είναι το γατάκι  του Κιθ  ;D ;D ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα ναι γτ ο Καρβελας ειναι σαν τον Τζονυ Ντεπ!

 

Αρα, με αυτη τη φατσα, οσα λεφτα και να'χεις, παλι Καρβελας θα είσαι ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου