Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολιτικών φρονιμάτων...πχ ο Superfunk ΔΕΝ θα μπεί ποτέ στην ESPRESSO!!! 8) :-*

 

Ουτε εγω νομιζω οτι θα ηθελα να μπω σε μια τετοια διαδικασια εδω μεσα! Στο noiz μπηκα για να μαθω και να συζητησω περι μουσικης! Δεν το λεω "τσαμπουκαλεμενα" (για να μην παρεξηγηθω), απλα δεν το καταλαβα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 168
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Για αυτο λεμε και εμεις να υπαρχει μια προειδοποιηση για οσους δεν θελουν να κουβεντιαζουν πολιτικα να μην  μπαινουν στην Espresso....τωρα οπως εχει το συστημα αυτοι που ΘΕΛΟΥΝ να κουβεντιασουν (και ειναι πολλοι) χανουν τα threads... 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για αυτο λεμε και εμεις να υπαρχει μια προειδοποιηση για οσους δεν θελουν να κουβεντιαζουν πολιτικα να μην  μπαινουν στην Espresso....τωρα οπως εχει το συστημα αυτοι που ΘΕΛΟΥΝ να κουβεντιασουν (και ειναι πολλοι) χανουν τα threads... 

 

Μπορει να μπει επισης και διπλα απο τα "αρθρα" "αγγελιες" κτλ και οποιος θελει εκει να βλεπει τα θεματα! Καποια στιγμη μπορει να ανοιχτει ενα θεμα που εχει αμεσα σχεση με τη μουσικη! Γιατι να μην ειναι προσβασιμο απο ολους;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Σχετικά με την κατηγορία Espresso διαβάστε αυτό:

 

Γι αυτό απο σήμερα όσοι θέλουν να συμμετάσχουν σε επίκαιρες συζητήσεις θα μπορούν να γίνουν μέλη της ομάδας Rhetor. Η ομάδα αυτή θα συζητάει επίκαιρα θέματα (με σύνεση) στην κλειστή ενότητα Espresso, που δεν θα εμφανίζεται στα υπόλοιπα μέλη και επισκέπτες. Θα υπάρξει δοκιμαστική περίοδος και προϋπόθεση κάποιος μινιμουμ αριθμός συμμετοχής στο φόρουμ.

 

Τα μέλη που ενδιαφέρονται μπορούν να μου το ζητήσουν απλά με ένα πμ.

 

Σχετικά με τις υπόλοιπες συζητήσεις στο Περι Ανέμων... ισχύει αυτό:

 

Δε νομίζω πως λειτουργεί λάθος η Espresso...

 

Τα θέματα δεν παίρνουν από μόνα τους πολιτική τροπή.Κάποιος τους τη δίνει.

Γνωρίζουμε οτι δεν επιτρέπονται τα πολιτικά σχόλια στο φόρουμ παρά μόνο στον προκαθορισμένο χώρο.Μεγάλα παιδιά είμαστε,νομίζω και μπορούμε να αυτοσυγκρατηθούμε...Στις περισσότερες των περιπτώσεων.

 

 

πχ έσβησα το

 

Ασε που η αλλαλαζουσα.."αριστερα" (και στην Ελλαδα φυσικα αλλα και σε ολο τον κοσμο) αποκρυπτει επιμελως το γεγονος οτι η ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΦΤΩΧΕΙΑ εχει μειωθει κατα 50% ακριβως λογω της φιλελευθεροποιησης της οικονομιας και της παγκοσμιοποιησης..

 

απο εδώ http://www.noiz.gr/index.php?topic=199104.msg740552#msg740552 και η κουβέντα μπορεί να συνεχιστεί χωρίς πολιτική χροιά.

 

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι μόνιμος...αορίστου χρόνου (είναι πιο chic)  :P ;D ;D ;D

Οι αορίστου χρόνου ή/και αυτόματης ανανέωσης είναι μη αποδεκτές (από μένα) συμβάσεις.

 

 

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Οι αορίστου χρόνου ή/και αυτόματης ανανέωσης είναι μη αποδεκτές (από μένα) συμβάσεις.

 

 

Εγώ πάλι είμαι κατά των συμβάσεων γενικότερα. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι είμαι κατά των συμβάσεων γενικότερα. ;)

Καλά άμα έρθεις να παράσχεις υπηρεσίες, έλα να σφίξουμε τα χέρια αντισυμβατικά.

Κι όταν τελειώσεις, έλα να πληρωθείς......  8)

 

Ρε δικηγόρος και λες τέτοια πράματα;

 

Εκτός κι αν μιλάς για μόδα.

Γιατί κι εκεί σου χω συμβαtικά ράμματα στη faux (still vegan ?) γούνασ' ..... ;D

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικά με την κατηγορία Espresso διαβάστε αυτό:

 

ΑΥΤΟ που ακριβως μπορει να το δει καποιος?

 

πχ έσβησα το

 

ωραια και τωρα απλα οποιος διαβαζει το ποστ μου συμπεραινει αυτα που γραφω δεν εχουν ΚΑΝΕΝΑ νοημα... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου