Προς το περιεχόμενο

Πότε "απολύεται" ο ασυνεπής συνεργάτης;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Aς γυρίσει σελίδα ώστε να βρει κάτι που να τον ενδιαφέρει πραγματικά.

Σωστα. Περα απ'τη μουσικη υπαρχουν και αλλα χομπυ, τουλαχιστον το ιδιο συναρπαστικα και αναλογης καλλιτεχνικης αξιας...84knit.gif

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 121
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Πάντως εγω θεωρω πολυ μεγαλυτερο πρόβλημα την υπαρξη τσιφ σε μπάντα απο καποιον ασυνεπή, αδιάφορο, κτλ. Απο προσωπική μου εμπειρια (ισως και για αυτο δεν στεριωσα ποτε σε μπάντες) ο τσιφ ειναι η πιο καταστροφικη δυναμη μεσα στην μπάντα και κατα 90 % ειναι ο λόγος που μπορουν να παρουσιαστουν οι αλλες συμπεριφορές. Ασε δε που στις πληστες των καταστάσεων (τουλαχιστον που εγω εχω ζησει) ο τσιφ εχει συνηθως και την μικρότερη καλλιτεχνικη συνεισφορά (οχι ποσοτικά, ποιοτικά) καθως τίνει να εχει βεβαιοτητες που λιγο συμβάλλουν στο να δημιουργηθει κατι ενδιαφέρον.

Το ηγκο-τριπ ειναι σαφως μεγαλυτερο πρόβλημα απο την βρωμερη αμασχάλη !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστα. Περα απ'τη μουσικη υπαρχουν και αλλα χομπυ, τουλαχιστον το ιδιο συναρπαστικα και αναλογης καλλιτεχνικης αξιας...84knit.gif

 

σαφως,ειδικα στην χωρα του

 

images?q=tbn:ANd9GcRKcyT5vJleiXWj_HbNSwitWPTSCoboxp3KO5qXVXOMPE6tITR6bA

 

και του

 

images?q=tbn:ANd9GcR-vwqrmTu65N46_Gld7AabQcIlk9YA93ddut_y5OXvBIQrZbqj3g

 

μη τα κουραζουμε τζαμπα τα παιδια...

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως εγω θεωρω πολυ μεγαλυτερο πρόβλημα την υπαρξη τσιφ

 

καλα ειπαμε για αρχηγο...δηλ. καποιον τετοιο τυπο

 

Prince_PurpleRain_single.jpg

 

james-brown.jpg

 

και για ΑΦΕΝΤΙΚΟ σαν αυτον

 

220px-Bruce_Springsteen_-_Roskilde_Festival_2012.jpg

 

οχι για τον καθε κακομοιρη που την εχει δει δερβεναγας....

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστα. Περα απ'τη μουσικη υπαρχουν και αλλα χομπυ, τουλαχιστον το ιδιο συναρπαστικα και αναλογης καλλιτεχνικης αξιας...84knit.gif

 

Δεν κατάλαβες, μίλησα για αλλαγή σελίδας ως προς τη ΜΠΑΝΤΑ, όχι ως προς τη Μουσική καθολικά.  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν κατάλαβες, μίλησα για αλλαγή σελίδας ως προς τη ΜΠΑΝΤΑ, όχι ως προς τη Μουσική καθολικά.  ;)

EDIT:

Πως θα γινει αυτο? Αφου "δεν θέλει ο ίδιος, κατά βάθος, να συμμετέχει στη μπάντα για τους ΧΨ λόγους, οπότε η "απόλυση", μετά από λίγη σκέψη, μάλλον ανακούφιση θα του δώσει."

Τι "αλλαγη σελιδας ως προς την μπαντα" να κανει μετα απο τα παραπανω?

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

EDIT:

Πως θα γινει αυτο? Αφου "δεν θέλει ο ίδιος, κατά βάθος, να συμμετέχει στη μπάντα για τους ΧΨ λόγους, οπότε η "απόλυση", μετά από λίγη σκέψη, μάλλον ανακούφιση θα του δώσει."

Τι "αλλαγη σελιδας ως προς την μπαντα" να κανει μετα απο τα παραπανω?

 

???  ???  ???

 

Να βρει μια ΑΛΛΗ μπάντα, περισσότερο του γούστου του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Να τηρειται και η σωματικη υγιεινη για να μην βρωμαμε.

αυτα που παρέθεσες terry ειναι σιγουρα καμπανακια οτι κατι δεν παει καλα.

 

Νομιζω οτι η ασυνέπεια ειναι το χειρότερο απο όλα.

 

Ενας ασυνεπής στα ωράρια, στην μελετη, στις συμφωνιες, πρεπει να απολυεται απο την πρώτη στιγμη.

 

 

 

 

Τίι ειπες τωρα!ΤΙ ΕΙΠΕΣ τωρα!!!

Σου βγαζω το καπελο,γιατι δεν μπορω παρα να συμφωνησω σε ολα οσα ειπες,αλλα αυτο με την σωματικη υγιεινη...παναγια μου...μη σου τυχει-μη σου τυχει!

Εχει φυγει απο την πρωτη γνωριμια!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να βρει μια ΑΛΛΗ μπάντα, περισσότερο του γούστου του

...με κουραζεις ωρες ωρες, στο'χω πει?...yawn0000.gif

Ελα βρε παιδακι μου μεσημεριατικα, μη με τερΛαινεις και κανει και ζεστη... ;D

Οταν λες "αλλαγη σελιδας ως προς την μπαντα" εγω το καταλαβαινω ως "αλλαγη στασης/συμπεριφορας ως προς την μπαντα (του)" και οχι "αλλαγη μπαντας".

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως εγω θεωρω πολυ μεγαλυτερο πρόβλημα την υπαρξη τσιφ σε μπάντα απο καποιον ασυνεπή, αδιάφορο, κτλ. Απο προσωπική μου εμπειρια (ισως και για αυτο δεν στεριωσα ποτε σε μπάντες) ο τσιφ ειναι η πιο καταστροφικη δυναμη μεσα στην μπάντα και κατα 90 % ειναι ο λόγος που μπορουν να παρουσιαστουν οι αλλες συμπεριφορές. Ασε δε που στις πληστες των καταστάσεων (τουλαχιστον που εγω εχω ζησει) ο τσιφ εχει συνηθως και την μικρότερη καλλιτεχνικη συνεισφορά (οχι ποσοτικά, ποιοτικά) καθως τίνει να εχει βεβαιοτητες που λιγο συμβάλλουν στο να δημιουργηθει κατι ενδιαφέρον.

Το ηγκο-τριπ ειναι σαφως μεγαλυτερο πρόβλημα απο την βρωμερη αμασχάλη !

 

+1

 

 

Παιδιά κανείς δεν σκέφτεται το ότι ίσως να περνάει μια φάση ψιλοκατάθλιψης? Αυτό έγραφα στο προηγούμενο ποστ μου - εκτός και αν έχω χάσει κάποιο γερό κλου που αποκλείει αυτό το ενδεχόμενο.

Το Ξεκούρδιστο Πορτοκάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου