Προς το περιεχόμενο

A Book of Little Stories - Nikos Boubas


neeq

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εφτιαξα, μετά από 10 χρόνια, μια συλλογή με κάποια κομμάτια μου.

Καποια γραφτηκαν το 2003, κάποια πιο μετα, κάποια φέτος. Ηχογραφήθηκαν όμως όλα μαζί, ένα Σαβ/κο του χειμώνα. Φτάσαμε καλοκαίρι για να αποφασίσω να τα εκθέσω, με ανάμικτα συναισθήματα για το αν έπρεπε.

 

Όπως και να'χει, είναι διαθέσιμο για δωρεάν κατέβασμα (οι περισσότεροι γνωρίζετε τη διαδικασία, για τους υπολοιπους, βαζετε 0 στο buy now).

 

 

http://boubas.bandcamp.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 38
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

. Φτάσαμε καλοκαίρι για να αποφασίσω να τα εκθέσω, με ανάμικτα συναισθήματα για το αν έπρεπε.

 

 

 

http://boubas.bandcamp.com/

 

Επρεπε!!! πολυ ωραιες συνθεσεις και ενορχηστρωσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πώς οι κιμπορντίστες έχουν ξεχωριστό κόσμο όταν συνθέτουν τα δικά τους έργα από το όταν παίζουν σε μπάντα, είναι ένα θαυμαστό έργο γεμάτο ερωτηματικά.

Νίκο δεν το έχω κατεβάσει,απλά άκουσα τα πρώτα 3 από τα 7.

 

Τα σέβη μου.

Για μένα αυτά που άκουσα είναι προοίμια μιας ολοκληρωμένης μουσικής συνθετικής δημιουργίας στο άμεσο μέλλον.

Λές να ανέβω και να ρίξουμε και κανένα ντουέτο;

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πώς οι κιμπορντίστες έχουν ξεχωριστό κόσμο όταν συνθέτουν τα δικά τους έργα από το όταν παίζουν σε μπάντα, είναι ένα θαυμαστό έργο γεμάτο ερωτηματικά.

 

Είναι αλήθεια. Πέρα από το Pink Floyd tribute, και 2 θεατρικές παραστάσεις, δεν εχω παίξει σε σχήμα που να γουστάρω 100% το ύφος. Την παρέα ναι, τα λεφτά ναι, το μουσικό στυλ οχι ;D

 

Η επομενη δουλεια μου θα είναι κάποια electro κομματια με "analog style" synths που έχω ήδη ψιλοέτοιμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ήθελα να ακούσω γιατί έχω μόνο ένα ηχείο, αλλά δεν άντεξα.

Θα μιλήσω λοιπόν μόνο για το αριστερό κανάλι και συγκράτησε τα λόγια μου γιατί είμαι σπουδαίος μουσικός και θα σε βοηθήσω, θα σε ανεβάσω ψηλά, θα χτίσω σχολεία :

 

πολύ ωραίες μελωδίες γαμώ τη ζωή μου.

 

Θα επανέλθω όταν αγοράσω μια ασφάλεια. Ή όχι, μπορεί να μην επανέλθω, αλλά ξέρω οτι θα ακούω και θα πουλάω μούρη οτι "αυτός είναι φίλος μου, τον κσέρο".

Μπράβο που επιτέλους το έβγαλες :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα ακούω και θα πουλάω μούρη οτι "αυτός είναι φίλος μου, τον κσέρο".

 

Το κάνω κι εγω για σας, οπότε είμαστε τσερόκι ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΕ ΤΟ ΕΠΙΣΗΜΟ ΠΡΟΜΟ ΚΛΙΠ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ. ΔΙΑΔΟΣΤΕ. ΤΟ 99% ΘΑ ΤΟ ΠΡΟΣΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΜΟΙΡΑΣΤΕΙ. ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ 5% ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ?

 

www.youtube.com/watch?v=yFCpN6emNcs

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου