Προς το περιεχόμενο

Του λες ότι δεν είναι αρκετά καλός κιθαρίστας;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλα τετοια παραδειγματα απειρα...

Ειναι ατομα που παντα χαιρεσαι να συζητας για θεματα μαζι τους...

Αλλα χαλιεσαι οταν πιανουν το οργανο...

Ωστοσο χαλιεσαι ακομα περισσοτερο οταν χρησιμοποιουν τα δικα σου λογια για να το παιξουν μαγκες και ειδημονες σε αλλους(οταν απλα εχουν ΑΝΤΙΓΡΑΨΕΙ αυτα που εχεις εσυ,χωρις να ψαχτουν...σα ΚΗΔΕΙΑ ΜΕ ΞΕΝΑ ΚΟΛΥΒΑ)...

Μη του πεις τπτ...γιατι και ακομα να το παραδεχτει οτι ειναι κουλαδι,μπορει μετα να εχει τη νοοτροπια "εγω αυτα παιζω τι να κανουμε τωρα?" και παλι να βγεις και ο κακος της φασης και παλι θα βγει να σε προσβαλει...

 

enjoy his gear man as long as you can stand him

 

8) 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 73
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Χμμμ. Οι άλλοι φαίνονται κουλάδια όταν θεωρείς τον εαυτό σου παιχταρά. I'm just saying.

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμμμ. Οι άλλοι φαίνονται κουλάδια όταν θεωρείς τον εαυτό σου παιχταρά. I'm just saying.

 

Ημουν ειμαι και θα ειμαι ενα κακιστο κουλαδι που κανει οτι μπορει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το λέω γι 'σενα ρε blackie  :) Δεν έβαλα quotes. Γενικό σχόλιο ήταν, έτσι για να το παίξω δικηγόρος του έξω από 'δώ  :)

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το λέω γι 'σενα ρε blackie  :) Δεν έβαλα quotes. Γενικό σχόλιο ήταν, έτσι για να το παίξω δικηγόρος του έξω από 'δώ  :)

 

τη λεξη κουλαδι νομιζω μονο εγω τη χρησιμοποιησα...

anyway...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το λέω γι 'σενα ρε blackie  :) Δεν έβαλα quotes. Γενικό σχόλιο ήταν, έτσι για να το παίξω δικηγόρος του έξω από 'δώ  :)

Δλδ για μένα το λες; Ε;

Λείπει και ο blue να κάτσει διαιτητής για να ρίξουμε καμιά κιθαρομαχία...

 

Anyway, η πλάκα είναι ότι ο αρχικός σκοπός που είχαν οι κοινοί μας φίλοι για την πρώτη συνάντησή μου με τον εν λόγω, ήταν να του εμφυσήσω λίγη ταπεινότητα. Υποτίθεται ότι θα με άκουγε και θα συμμαζευόταν (δεν το λέω εγώ, αυτοί το λένε). Τελικά, αφού με άκουσε, "τζαμάραμε" (όσο άντεξα, τέλος πάντων...), στο τέλος, ήρθε και μου είπε: "Εσύ λοιπόν είσαι ο περίφημος "Ray". Από ό,τι έχω ακούσει, σε περίμενα πιο αδύνατο..."

Έμεινα κόκκαλο (όχι από αδυναμία)...

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τη λεξη κουλαδι νομιζω μονο εγω τη χρησιμοποιησα...

 

Ε και τι σημαίνει αυτό, αν την χρησιμοποιήσει άλλος πάει να πεί ότι αναφέρεται σε 'σένα;  :)

Ο λόγος που έκανα αυτό το σχόλιο είναι γιατί αν κάποιος ανήκει στην εν λόγω κατηγορία προφανώς βλέπει τον εαυτό του ως ανώτερο των άλλων και συνήθως ενοχλείται από αυτούς που το παίζουν καλοί αφού δεν μπορεί να είναι καλύτεροι απ' αυτόν. Έτσι θα έκανε κι αυτός παρόμοια σχόλια μ' αυτά που έχουμε κάνει εμείς εδώ.

 

Δλδ για μένα το λες; Ε;

Λείπει και ο blue να κάτσει διαιτητής για να ρίξουμε καμιά κιθαρομαχία...

 

Ναι, ναι, θα τα πούμε έξω απ' το σαλούν στην δύση του ηλίου. ;D

 

Ρε σεις, πολύ παρεξηγιάρηδες μας βγήκατε.  :P

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, ναι, θα τα πούμε έξω απ' το σαλούν στην δύση του ηλίου. ;D

 

Ρε σεις, πολύ παρεξηγιάρηδες μας βγήκατε.  :P

 

Καλά, καλά... Θα σου δείξω εγώ. Θα πάρω τη σκουρόχρωμη στρατ μου με το βολικό μανίκι και θα στη στήσω σε καμιά γωνία κανα βράδι.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, καλά... Θα σου δείξω εγώ. Θα πάρω τη σκουρόχρωμη στρατ μου με το βολικό μανίκι και θα στη στήσω σε καμιά γωνία κανα βράδι.

 

Ας γελάσω. Το φλωρομανίκι σου δεν μπορεί να σταθεί μπροστά στην ομοβροντία των χαμηλών συχνοτήτων της σε B standard κουρδισμένης ESP μου. You don't stand a chance.

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου