Προς το περιεχόμενο

Rolling Stones at Glastonbury 2013 ΧΘΕΣΙΝΟΒΡΑΔΥΝΗ ΦΡΕΣΚΑΔΟΥΡΑ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ακουσα ότι υπάρχει περιπτώση ,το Δεκαπενταύγουστο ,

στο πανηγύρι της Παναγίας στην Ανω Κορακιανα  να φέρουν τους DP.

Αν δεν πανε οι Scorpions .

Κλέψαν το Twang και έμεινε η Tele χήρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 86
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

τι τα θες τι τα γυρευεις ..they OWNED the place..... ;)

 

καλοι και οι DP για καμμια Καστορια,κανα Αγρινιο καμμια Ανω Μουσουνιτσα  ;D...αλλα ΑΛΛΟ  μεγεθος η μεγαλυτερη μπαντα ολων των εποχων.....που τους πηρε τα βρακια στο Glastonbury ;D ;D ;D

 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεταξυ μας Νικο δεν σου φανηκε οτι ψιλοσερνονται ρυθμικα ; Ετσι νομιζω αλλα θα το ξανακουσω αυριο με προσοχη για να σιγουρευτω ! 8) 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

καλοι και οι DP για καμμια Καστορια,κανα Αγρινιο καμμια Ανω Μουσουνιτσα  ;D...αλλα ΑΛΛΟ  μεγεθος η μεγαλυτερη μπαντα ολων των εποχων.....που τους πηρε τα βρακια στο Glastonbury ;D ;D ;D

 

 

.. αχ ρε Νίκο, ποιός ακούει τώρα τον Waterfall ... Οφείλει να βγει να υποστηρίξει τους DP... Μην κάνεις τέτοια λάθη πάνω που ηρέμισε το θέμα...

 

 

Όχι άλλα μινόρε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ειναι ετσι το....συρσιμο....θα ηθελα και εγω λιγο... ;D...ο Charlie ΣΚΟΤΩΝΕΙ ακομα και φυσικα τι να πει κανεις για το ΤΕΡΑΣ που παιζει μπασο...φανταστικα παιζουνε κατα την ταπεινη μου γνωμη,ο Wood δε μαμαει και δερνει..δεν τον εχω ακουσει ποτε να παιζει καλυτερα (ουτε πριν απο 30 χρονια δεν επαιζε ετσι)

 

Και μαλλον δεν ειμαι ...μονος μου μια και το ΣΥΝΟΛΟ σχεδον των κριτικων στο βρεττανικο τυπο κυμαινεται απο "πολυ καλοι" μεχρι "εξαιρετικοι"... ;)

 

.. αχ ρε Νίκο, ποιός ακούει τώρα τον Waterfall ... Οφείλει να βγει να υποστηρίξει τους DP... Μην κάνεις τέτοια λάθη πάνω που ηρέμισε το θέμα...

 

ειπαμε καλη μπαντουλα ειναι,αλλα οι RS ειναι ΑΛΛΑ κυβικα....καλο και το Lexus αλλα η Rolls Royce ακομα καλυτερη.... ;D  

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ήθελα πολύ να ήμουν εκεί και το τελευταίο πράγμα που θα με ένοιαζε θα ήταν η τεχνική αρτιότητά τους.

 

Τι να λέμε τώρα; Μόνο και μόνο να δεις ζωντανά τη μεγαλύτερη μπάντα στον πλανήτη, με 50 χρόνια ζωής, φτάνει και περισσεύει.

 

Ταπεινή μου άποψη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α rolling stone gathers no moss λέει η παροιμία και οι Rolling Stones έχουν σταματήσει να κυλάνε εδώ και καιρό. Τα ίδια και τα ίδια. Τι κι αν τα λένε καλά; Πόσες φορές θα πληρώσουμε 95 λίρες για να ακούσουμε ξανά το Sympathy for the devil;

 

 

ο χρόνος αρκετός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσες φορές θα πληρώσουμε 95 λίρες για να ακούσουμε ξανά το Sympathy for the devil;

Τι εννοείς; Πόσες φορές μπορούμε να ακούσουμε ξανά το Γαλάζιο Δούναβη από τη Φιλαρμονική της Βιέννης; Όσες θέλουμε. Από καμία μέχρι πολλές.

 

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου