Προς το περιεχόμενο

Απ: Roger Waters - The Wall 2013


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Το θέμα έχει ως εξής: Πας σε ένα φαγάδικο και α) σε ταΐζουν σαβούρα και β) σου πιάνουν και τον κώλο στον λογαριασμό.

 

Θα ξαναπάς;  Αν δεν είσαι μ@λακας ή μαζόχας θα ρίξεις πίσω σου μαύρη πέτρα- και θα πεις και σε όποιον ξέρεις, μακριά από εκεί.

 

Όπως σωστά έθιξε ο nickrgx420s, εμείς είμαστε οι πελάτες. Αν λοιπόν ο Χ, ο Ψ Λώρης δεν σέβεται τις πελατάρες του, αυτές πρέπει να του κλείσουν το μαγαζί. Να βαράει μύγες, μέχρι να ακουστεί το κλακ από το λουκέτο.

 

Και ειλικρινά θα πω ότι ΟΚ άλλαξες τόπο/ χρόνο, συμβαίνει και έχει συμβεί. Αλλά δείξε σεβασμό στους πελάτες σου και δώσε τους την δυνατότητα επιστροφής των χρημάτων τους. Αντ' αυτού και προς ώρας, τους γράφεις.

 

Πελατάρες, γράφτε τον και εσείς με την πρώτη ευκαιρία.        

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 310
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Πελατάρες, γράφτε τον και εσείς με την πρώτη ευκαιρία.       

 

Έλα όμως που ΔΕΝ είναι αυτός το προϊόν αλλά η Χ μπάντα που φέρνει και που ΘΕΣ να δεις... Θα το κάνεις;;;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Έλα όμως που ΔΕΝ είναι αυτός το προϊόν αλλά η Χ μπάντα που φέρνει και που ΘΕΣ να δεις... Θα το κάνεις;;;

 

Ας πούμε ότι η μπάντα είναι το... σουβλάκι. Αυτός όμως είναι ο μπίχλας σουβλατζής. Και ναι το έχω κάνει.

 

ΥΓ: Βέβαια ομολόγησα ότι οι Rush είναι η μόνη «αδυναμία» μου. Αλλά σε άλλες περιπτώσεις που ήρθαν ονόματα που μου άρεσαν, δεν πήγα. 

 

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα όμως που ΔΕΝ είναι αυτός το προϊόν αλλά η Χ μπάντα που φέρνει και που ΘΕΣ να δεις... Θα το κάνεις;;;

 

ΠΡΕΠΕΙ να το κάνεις, αν θέλεις να δείς κάποια στιγμή στο μέλλον τα πράγματα να βελτιώνονται.

 

Η DiDi έχει αποδείξει πλέον ποια είναι.

Δε χρειάζονται παραπάνω δείγματα.

 

Όσον αφορά την εξαργύρωση των εισιτηρίων, όσοι δε θα μπορέσουν να πάνε στο TERRA VIBE,

σαφώς θα πρέπει να την διεκδικήσουν.

 

Απο τη στιγμή που η αγορά του εισιτηρίου είναι μια εμπορική συναλλαγή,

υπάρχουν νόμοι που προστατεύουν τον καταναλωτή, ανεξάρτητα απο το τι αναφέρει ο πωλητής στους όρους του.

(Οι όροι του πωλητή δεν είναι νόμοι του κράτους ούτε του εμπορικού δικαίου).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι πλήρως απογοητευμένος.Είχα ορκιστεί ότι δεν θα ξαναπατήσω σε αυτό το μέρος.

Και να φανταστείτε, στην συναυλία δεν είχα ιδιαίτερη επιθυμία να πάω, απλώς μένω κοντά στο ΟΑΚΑ και μου φάνηκε καλή ευκαιρία.Επίσης, αυτοκίνητο δεν έχω.Επιπλέον, οι ελεεινοί άλλαξαν 

και την ημερομηνία της συναυλίας.Ας κινηθούμε ομαδικά κατά της διοργανώτριας εταιρείας μπας και καταφέρουμε κάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΡΕΠΕΙ να το κάνεις, αν θέλεις να δείς κάποια στιγμή στο μέλλον τα πράγματα να βελτιώνονται.

 

Εγώ όμως δεν ρώτησα αν "πρέπει" αλλά αν ΘΑ!  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mε αυτούς που επέλεξαν εισιτήρια έτσι ώστε να είναι καθιστοί, τί προβλέπεται?

Διότι, το δελτίο τύπου, μάλλον προσπαθεί να τα μπαλώσει παρά να ξεκαθαρίσει τι και πως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα τον ατυχή ρόλο να ενημερώσω  για το νέο κατόρθωμα της DIDI,φίλους που θα διένυαν 500χλμ. με προορισμό το ΟΑΚΑ,έχοντας κάνει εδώ και καιρό τον προγραμματισμό τους.

 

Τι να πρωτογράψει κανείς για τη DIDI..

Όσα χρόνια έζησα Αθήνα,μου έχουν βγάλει ξινές βραδιές που κανονικά θα έπρεπε να τις θυμάμαι για άλλους,ωραίους λόγους και όχι για τις μ@λ!&9ίες τους..

 

Το θέμα έχει ως εξής: Πας σε ένα φαγάδικο και α) σε ταΐζουν σαβούρα και β) σου πιάνουν και τον κώλο στον λογαριασμό.

 

Θα ξαναπάς;  Αν δεν είσαι μ@λακας ή μαζόχας θα ρίξεις πίσω σου μαύρη πέτρα- και θα πεις και σε όποιον ξέρεις, μακριά από εκεί.        

 

Μην ξεχνάς ότι το ακροατήριο ανανεώνεται συνεχώς.

Για παράδειγμα πιστεύω ότι προχθές στη Lana Del Rey πάτησε πρώτη φορά το πόδι του Μαλακάσα πολύς νέος ηλικιακά,αλλά και σε συναυλιακά δρώμενα κόσμος.

Επίσης δεν έχουν όλοι την ίδια ενημέρωση ή γνώση περί των εταιρειών διοργάνωσης θεαμάτων και τι ρόλο βαράει η καθεμιά.

Εγώ έχω παρατηρήσει ότι οι περισσότεροι ακόμη και να πάθουν,δυστυχώς δεν μαθαίνουν.

Άλλωστε τα πρόσφατα διατροφικά/καταναλωτικά σκάνδαλα,έχουν καταδείξει ότι κοιμόμαστε τον ύπνο του δικαίου..

 

 

Άντε να δούμε...

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να δουμε λιγο την ουσια ?

 

''Λόγω της σημερινής συγκυρίας ο χώρος που είχε ανακοινωθεί αρχικά, δεν μπορεί να λειτουργήσει ώστε το καλλιτεχνικό αποτέλεσμα και η εμπειρία που καλούνται να ζήσουν οι θεατές να είναι στο μέγιστο βαθμό» αναφέρουν οι διοργανωτές...''

 

Δε θυμαμαι να ρωτησαν τους θεατες εαν δεχονται να ''ταλαιπωρηθπυν'' λιγακι ετισι ωστε να ζησουν στο μεγιστο βαθμο την εμπειρια...Μιλαμε για ΠΟΛΥ χοντρο δουλεμα

 

θα ημουν ευτυχης εαν εβλεπα μια συντονισμενη προσπαθεια και να μην παταγε κανενας στη Μαλακασα  8)

 

Και μην ξεχνατε μετα απο χρονια οτι πιο πολυ την ταλαιπωρια που φαγατε θα θυμοσαστε παρα την μεγιστη εμπειρια....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου