Προς το περιεχόμενο

Απ: Roger Waters - The Wall 2013


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

 

 

Και μην ξεχνατε μετα απο χρονια οτι πιο πολυ την ταλαιπωρια που φαγατε θα θυμοσαστε παρα την μεγιστη εμπειρια....

 

Έτσι ακριβώς.

 

Λίγος καλώς νοούμενος εγωισμός δεν υπάρχει;

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 310
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Θέλεις την πρόβλεψή μου;

 

Δεν θα γίνει απολύτως τίποτε. Η συναυλία θα γίνει, ο κόσμος θα πάει, και φυσικά θα ταλαιπωρηθεί, η εταιρία είναι κατοχυρωμένη νομικά, business as usual.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Θέλεις την πρόβλεψή μου;

 

Δεν θα γίνει απολύτως τίποτε. Η συναυλία θα γίνει, ο κόσμος θα πάει, και φυσικά θα ταλαιπωρηθεί, η εταιρία είναι κατοχυρωμένη νομικά, business as usual.

 

Μαζί σου. Αλλά όπως λέει και το τραγούδι if you tolerate this your children will be next...

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Roger, από την άλλη, γιατι αλλάζει και την ημερομηνία στην Πόλη? Επειδή η Didi της κάπνισε να αλλάξει μέρα και μέρος, λέει και στους Τούρκους διοργανωτές πηγαίντε μια μέρα μετά το δικό σας show.

Μάλλον μας πούλησε o Roger για δικούς του λόγους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευτυχώς που δεν υπέκυψα στα παρακαλετά της παρέας μου.Όλοι θα πάνε,εγώ εισητήριο δεν πήρα.

 

Και έλεγα δεν μπορεί.....θα την κάνει η didi την λακαμία της.  ;D

 

 

Στις κοκκινες καυτές τσίλι πιπεριές το προηγούμενο καλοκαίρι υπήρχε πληθώρα παραπόνων.

 

Το ''front of stage area'' το οποίο κόστιζε εξωφρενικά πολύ έφτανε μέχρι την μεση του γηπέδου!

 

Ο ηχός δε ελεεινός.

 

Μου κάνει εντύπωση που υποστηρίζεται ότι βγήκε καλή συναυλία εκεί.Θα ήταν μεγάλος μάγκας ο ηχολήπτης.

 

 

Επαναστάτης χωρίς ΕΤ3 ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πω πάλι την π@π@ρια μου, αλλά ξέρετε τι θα έμενε στην ιστορία?

 

Να μην πήγαινε κανείς.

 

Αυτό θα έδειχνε χαρακτήρα. Βέβαια μετά δε θα ξαναρχόταν και μεγάλο όνομα ίσως αλλά διάολε, είμαστε πολύ θύματα.

 

 

disclaimer: το παραπάνω ποστ γράφτηκε ακούγωντας το Sheep....  ;D

Το Ξεκούρδιστο Πορτοκάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικα θλιβερα αυτα τα πραγματα που ακουγονται,καποια στιγμη σκεφτηκα "δεν μπορει καποιο αστειο θα ειναι..", αυτα για την συντονισμενη προσπαθεια καλα ακουγονται αλλα μεσα σε τοσο μικρο χρονικο διαστημα τι να προλαβει να κανει κανεις και με τι αποτελεσμα απο τη στιγμη που η εταιρια λογικα εχει καβατζωθει..Δεν πιστευα οτι και ενας ιδιωτικος κερδοφορος φορεας θα μπορουσε να συμπεριφερθει ετσι σε ανθρωπους που τους εχει αναγκη. Δηλαδη,εγω που ειχα κλεισει αριθμημενη θεση για το 2ο διαζωμα στο οακα πλεον δεν θα εχω την δικη μου θεση στη μαλακασα?Δεν εχω παει ποτε εκει και δεν εχω ιδεα πως ειναι ουτε πως ενδεχεται να ακουστει μια συναυλια.Καποιες πληροφοριες να παρουμε μια ιδεα; Γιατι προς το παρων μονο απογοητευση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και να παει κανείς θα του βγει γλυκόπικρη η εμπειρία

Τι να το κανείς το υπερθέαμα εάν δε μπορείς να το δεις ?

Τι να απολαύσεις όταν ο πόνος στη μέση κα τα πόδια σου απο το περπάτημα δε σε αφήνουν ?

Τι να σου μείνει φεύγοντας όταν σκέφτεσαι ότι έχεις 2 ώρες περπάτημα πίσω ?

Τ θα σου μείνει μετά απο χρόνια ?

 

Φανταστείτε τον εαυτό σας να πηγαίνει να δει μια θεατρική παράσταση η να ακούσει μια ορχήστρα στο Μέγαρο και δεξιά του να κάθεται κάποιος που έχει να πλυθει απο τότε που τον βαφτισανε και αριστερά του κάποιον άλλο να μιλάει συνέχεια στο κινητό του

 

Μετά πήγαινε να απολαύσεις τη μοναδική εμπειρία ...

 

Καθίστε σπίτι σας , βοήθηστε  να γίνει ρόμπα η κ@λοεταιρεια ,και κερδίστε την αξιοπρέπεια σας !

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου