Προς το περιεχόμενο

Vangelis And The Journey To Ithaka (excerpt)


Waterfall-K

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 108
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

lol, ναι ρε. Και εσπαγα το κεφαλι μου γιατι ηταν γνωστη φατσα... :P

 

Eνα πολυ ωραιο video  ;)

Αυτο το βιντεο ειναι "κλεμμενο" απο το Vimeo, φτιαχτηκε δε και ανεβηκε απο μενα μια μερα πριν, στις 4/12. Ο εξυπνος που το ανεβασε στο youtube μαλλον το αντεγραψε με καποιο screen recorder, γι αυτο και η εικονα του ειναι για τα μπαζα. Και δεν ανεφερε και την πηγη... ::)

Τεσπα, τσεκαρε το original βιντεο που εχει πολυ καθαροτερη εικονα παρακατω, και μετα δες την σελιδα 2 αυτου του θρεντ. 8)

 

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

lol, ναι ρε. Και εσπαγα το κεφαλι μου γιατι ηταν γνωστη φατσα... :P

Αυτο το βιντεο ειναι "κλεμμενο" απο το Vimeo, φτιαχτηκε δε και ανεβηκε απο μενα μια μερα πριν, στις 4/12. Ο εξυπνος που το ανεβασε στο youtube μαλλον το αντεγραψε με καποιο screen recorder, γι αυτο και η εικονα του ειναι για τα μπαζα. Και δεν ανεφερε και την πηγη... ::)

Τεσπα, τσεκαρε το original βιντεο που εχει πολυ καθαροτερη εικονα παρακατω, και μετα δες την σελιδα 2 αυτου του θρεντ. 8)

 

 

Καλα λιγο με νιαζει το πως και το γιατι εμενα το video μου αρεσε και το ανεβασα στο αναλογο θεμα LOL thanks παντως για το καθαρο video  8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα λιγο με νιαζει το πως και το γιατι...

Να σε νοιαζει και να σε παρανοιαζει νεαρε! >:( tomato.gif Δεν καθησα τοση ωρα να φτιαξω το παραπανω βιντεο για να μου πηγαινεις εσυ μετα να το βλεπεις στο youtube ανεβασμενο απο εναν ασχετο! punish_3.gif

Τελος παντωv, σε συγχωρω για ακομα μια φορα, η οποια ειναι και η τελευταια. Να μη ξαναγινει...eeee.png

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σε νοιαζει και να σε παρανοιαζει νεαρε! >:( tomato.gif Δεν καθησα τοση ωρα να φτιαξω το παραπανω βιντεο για να μου πηγαινεις εσυ μετα να το βλεπεις στο youtube ανεβασμενο απο εναν ασχετο! punish_3.gif

Τελος παντωv, σε συγχωρω για ακομα μια φορα, η οποια ειναι και η τελευταια. Να μη ξαναγινει...eeee.png

 

XAXAXAXAXAXAXAXAXA!!!!

το περιμενα οτι καπως ετσι θα αντιδρουσες  ;D :P ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Για οσους δεν εχουν δει ακομα το συγκεκριμενο DVD, τωρα υπαρχει ολοκληρο στο YouTube.

Enjoy. tv2.gif

 

 

Και πάνω που έλεγα να πάω να αγοράσω το μονοτρον έπεσα επάνω στην ανάρτηση αυτή και με μιάς η αγορά του μόνοτρον ακυρώθηκε, λολ. Πρέπει να δώ το βίντεο αυτό οπωσδήποτε τώρα. 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου