Προς το περιεχόμενο

HUSH 'N RUSH Classic Rock Band - ''Kick over the traces''


freerock1974

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ενα θα πω : Μονο η Πατρα βγαζει τετοιες μουσικαρες μαγκες μου.Αρε Πατριδα Σταυρο το αιμα νερο δεν γινεται.Μεσσαλιον τ'ακους ; ;D ;D

Απο μουσικης αποψεως ΡΟΚ οπως πρεπει να ειναι το Ροκ.Αναμενω τα ,του ,τι ,πως & ποσο .

Κασσερακι παιζει μεγαλε ; (λογω του οτι την φετα θα την φαει ο γνωστος πελατης μου!!) ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 106
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Γιούπι!!!!

 

Επιτέλους!

 

Ενημέρωσε με για να πάρω τουλάχιστον 2 αντίτυπα παρακαλώ πολύ! :)

Α ρε Νικολα..το ενδιαφερον σου ειναι και παλι συγκινητικο!

Να σαι καλα αδερφε!

Ευχομαι καλη(ακομα περισσοτερη)επιτυχια σ οτι κανεις!

We ll be in touch! ;)

 

 

Ενα θα πω : Μονο η Πατρα βγαζει τετοιες μουσικαρες μαγκες μου.Αρε Πατριδα Σταυρο το αιμα νερο δεν γινεται.Μεσσαλιον τ'ακους ; ;D ;D

Απο μουσικης αποψεως ΡΟΚ οπως πρεπει να ειναι το Ροκ.Αναμενω τα ,του ,τι ,πως & ποσο .

Κασσερακι παιζει μεγαλε ; (λογω του οτι την φετα θα την φαει ο γνωστος πελατης μου!!) ;D ;D

Γεια σου αρχηγαρα μου!

Σενα θα σου στειλω χαμω ενα κεφαλι κασερι Βερμιου να κανεις μεζε για μπυρα!

Και λιγο κεφαλοτυρι Δεσκατης για τσι μακαροναδες σου! :D

Να σαι καλα Περικλη μου!

 

Σταύρο καλοτάξιδο το.άλμπουμ...ελπίζω να περιλαμβάνει το feels like( το λατρεβω)!

Σ ευχαριστω απο καρδιας για ακομα μια φορα!

Το feels like ειναι της προσωπικης μου καριερας,δεν μπερδευω τη δουλεια με τα αισθηματικα μου.. :P ;D

 

Το cd των Η'n R περιεχει 9 ολοκαινουρια τραγουδια!

Να σαι καλα! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για παραγγελείες παραλαβές του παρθενικού σινδί των παλαιοροκάδων Hush @Rush καθώς και αναμνηστικών, αυτοκόλλητα-αυτόγραφα-φωτογραφίες ,υπεύθυνη διανομής είναι η Paraga's records.

Μετά τις 25 Αυγούστου θα διαθέτουμε το σύνολο των παλαιοροκάδων κατ'αποκλειστικότητα για τη Νότια Ελλάδα .

Εκ μἐρους της εταιρίας

                            Samy Paraga

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσα σιντιά σου περισσέψουν από αυτά που θα πάρουν οι άλλοι, τα παίρνω όλα (και δύο διπλόπιτα με γύρο κοτόπουλο ντομάτα, κρεμμύδι, τζατζίκι και μια κουτσουλιά μουστάρδα). :D

 

Θέλω όλο το cd Bundle (με την μπαντάνα, το t-shirt, και το δίχαλο).

 

Και ενημέρωσέ με παρακαλώ εγκαίρως για τις ημερομηνίες που παίζετε στο Download Fest το 2014.

 

Αδερφέ πολύ χαίρομαι που βρήκες συμπορευτές στον δρόμο σου (αν και γνωρίζω και καταλαβαίνω ότι ποτέ δεν είναι όλα ρόδινα στις συνεργασίες), και εύχομαι μετά το Download Fest, να κάνετε ένα European Tour που να περιλαμβάνει και την Αθήνα.

 

I 'll keep in touch bro. :-*

 

Ωραίο promo by the way. ;)

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για παραγγελείες παραλαβές του παρθενικού σινδί των παλαιοροκάδων Hush @Rush καθώς και αναμνηστικών, αυτοκόλλητα-αυτόγραφα-φωτογραφίες ,υπεύθυνη διανομής είναι η Paraga's records.

Μετά τις 25 Αυγούστου θα διαθέτουμε το σύνολο των παλαιοροκάδων κατ'αποκλειστικότητα για τη Νότια Ελλάδα .

Εκ μἐρους της εταιρίας

                             Samy Paraga

;D ;D ;D

 

Θελουμε προωθηση στα νησα του Αιγαιου και στη Μομπασα,εχει παλαιοροκ εκει...

 

 

@Στραταρα μου... :-*

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκέφτεστε όντως για βινύλιο ή να μην κάνω όνειρα και να πάρω την ψηφιακούρα; ;D

 

Για δεν-ξέρω-κι-εγώ-ποσοστή* φορά, αντίχειρες προς τα πάνω!

 

*Μην αρχίσεις τώρα τα Μπαμπινιώτικα δάσκαλε! :D

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

*Μην αρχίσεις τώρα τα Μπαμπινιώτικα δάσκαλε! :D

;D ;D ;D

 

Χαρη το μονο που σκεφτομαστε οσο αφορα το βινυλιο,ειναι κοπιες για μας,για το γκρουπ,ετσι για το γουστο...Μπαναλ πραματα δηλαδη.. ;D

 

...Και μην ξεχναμε οτι η λεξη μπαναλ ειναι καθαρα ελληνικη,αφου προερχεται απο το

μπα-νιο και την αναλ-ωση και εχρησιμοποιειτο για οσους το παρακαναν με τα μπανια το καλοκαιρι σε βαθμο που καταντουσε αηδια...

To χρησιμοποιουσαν κατα κορον αι αποικοι Ελληνες της,γαλλικης σημερα,Νικαιας... :P

;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρη το μονο που σκεφτομαστε οσο αφορα το βινυλιο,ειναι κοπιες για μας,για το γκρουπ,ετσι για το γουστο...Μπαναλ πραματα δηλαδη.. ;D

 

Έχω κάτι φίλες που ευχαρίστως θα γίνονταν γκρούπις σας. Αυτές δεν θα δικαιούνται καμιά κόπια; ;D

 

...Και μην ξεχναμε οτι η λεξη μπαναλ ειναι καθαρα ελληνικη,αφου προερχεται απο το

μπα-νιο και την αναλ-ωση και εχρησιμοποιειτο για οσους το παρακαναν με τα μπανια το καλοκαιρι σε βαθμο που καταντουσε αηδια...

To χρησιμοποιουσαν κατα κορον αι αποικοι Ελληνες της,γαλλικης σημερα,Νικαιας... :P

;D ;D ;D ;D

 

Δεν πιστεύω να κοροδέβεις φίλος... Όλα αυτά που λες είναι σωστά και τεκμηριωμένα! ;D

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Καλώ την εταιρία Samy Paraga, για να παραγγείλω αλλά δεν απαντά... Να τον απολύσεις και να δώσεις αλλού την διανομή.

 

Εκτός δε από CD θα ήθελα να αγοράσω ως memorabilia το φτυάρι του βίντεο (ελπίζω να είναι Fender)  ;D

 

Κατά τα άλλα παντάξιοι και πάντα τέτοια  8)

 

ΥΓ: Ωραίο το στούντιο σου. 

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου