Προς το περιεχόμενο

Smooth'n'Groovy BT impro


longshadow

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τους τελευταίους μήνες ο ενισχυτής μου βρισκόταν μονίμως στον χώρο που κάνουμε πρόβες με τη μπάντα.

 

Είχα συνηθίσει όλα αυτά τα χρόνια όταν είχα όρεξη να παίξω ή να γράψω κάτι να τον έχω εύκαιρο στο σπίτι και λόγω της απουσίας του είχα σχεδόν σταματήσει να παίζω πέρα απο τις πρόβες (είμαι σε δύο μπάντες τον τελευταίο καιρό).

Στο σπίτι είχα φτάσει στο σημείο να πιάνω τη κιθάρα μόνο όταν έπρεπε να κοιτάξω κάποιο κομμάτι πριν απο πρόβα.

 

Εδώ και μία εβδομάδα που τον έχω πάλι στο χώρο μου άρχισα σιγά σιγά να ξαναπαίζω και ηχογράφησα ξανά κιθάρα μετά απο πολύ καιρό.

Αφορμή στάθηκε ένα groovάτο bt που βρήκα τυχαία στο youtube και μου έκανε κλικ.  8) :)

smoothngroovy-longshadow.mp3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 28
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Τους τελευταίους μήνες ο ενισχυτής μου βρισκόταν μονίμως στον χώρο που κάνουμε πρόβες με τη μπάντα.

 

Είχα συνηθίσει όλα αυτά τα χρόνια όταν είχα όρεξη να παίξω ή να γράψω κάτι να τον έχω εύκαιρο στο σπίτι και λόγω της απουσίας του είχα σχεδόν σταματήσει να παίζω πέρα απο τις πρόβες (είμαι σε δύο μπάντες τον τελευταίο καιρό).

Στο σπίτι είχα φτάσει στο σημείο να πιάνω τη κιθάρα μόνο όταν έπρεπε να κοιτάξω κάποιο κομμάτι πριν απο πρόβα.

 

Εδώ και μία εβδομάδα που τον έχω πάλι στο χώρο μου άρχισα σιγά σιγά να ξαναπαίζω και ηχογράφησα ξανά κιθάρα μετά απο πολύ καιρό.

Αφορμή στάθηκε ένα groovάτο bt που βρήκα τυχαία στο youtube και μου έκανε κλικ.  8) :)

Πάρα πολύ ωραία!!! άψογος,με ουσία,και γαμ.τη φρασεολογία-συναίσθημα μ άρεσε πολύ ;)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το γνωστό μεστό παίξιμό σου, με τον φοβερό ήχο και τo καταπληκτικό phrasing, που όντως είχε λείψει τον τελευταίο καιρό από το noiz. :)

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρόλογος,κυρίως θέμα,επίλογος,όσες φορές και να τ'ακούσεις ανακαλύπτεις καινούρια πράγματα! Φρασεολογία αλλού :o .Ήχος "μεστός".Το κρατάω γιά μελέτη (δεν κάνω πλάκα ;))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραίος αυτοσχεδιασμός, με φοβερή φρασεολογία και παίξιμο με συναίσθημα. Μπράβο!!!  :)

 

Θα σου ήταν εύκολο να βάλεις το λινκ από το backing για να κάνουμε λίγο προπόνηση σπίτι;  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τι παιζεις αν επιτρεπεται?

 

Αν και δεν έχει σημασία .... και με σκουπόξυλο τον ίδιο ήχο θα είχε ο Γιώργος  ;D

Ακούω τα βαριά μαόνια της γριάς  ή ιδέα μου είναι ?

 

www.facebook.com/kostas.antonakopoulos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου