Προς το περιεχόμενο

[KORG PA50] Greek styles


Προτεινόμενες αναρτήσεις

molis agorasa ena professional arranger korg PA50!!!perito na po oti exi aperioristes dinatotites...8a i8ela omos mia voi8ia...epidi to agorasa apo germania den exi os anamenomeno proegatestimenous ellinikous ri8mous...so, an kapios bori na voi8isi 8a to ektimousa...thnx :)

Φέντερ σε Λέο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω σε μια δισκέττα ελληνικούς ρυθμούς. μου τους έδωσε ο τύπος από τον οποίο αγόρασα το αρμόνιο. Πως μπορώ να σου τους στείλω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω σε μια δισκέττα ελληνικούς ρυθμούς. μου τους έδωσε ο τύπος από τον οποίο αγόρασα το αρμόνιο. Πως μπορώ να σου τους στείλω?

 

 

me e-mail sto [email protected]

Φέντερ σε Λέο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω σε μια δισκέττα ελληνικούς ρυθμούς. μου τους έδωσε ο τύπος από τον οποίο αγόρασα το αρμόνιο. Πως μπορώ να σου τους στείλω?

 

Εάν μπορείς κάνε ένα Zip αρχείο το περιεχόμενο της δισκέτας εάν την βλέπει το PC φυσικά και δώσε μας το link αφού το ανεβάσεις στο Rapidshare.de

Δέν πιστεύω να σου βάζω δύσκολα?

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά,

 

ήδη έχω στείλει τα styles σε 5 άτομα μέχρι τώρα προσωπικά με email. Καταρχήν να πω ότι τα greek styles είναι αυτά που πήρα από το bon studio όταν αγόρασα το όργανο. Οπότε αν τα έχετε ήδη αυτά να μην μου λέτε να σας τα στέλνω. Το λέω αυτό γιατί μερικοί μου απάντησαν λέγοντάς μου ότι αυτά τα είχαν ήδη απλά έψαχναν άλλα... Οπότε τσάμπα κόπος και χρόνος.

 

Όσον αφορά το rapidshare.de ας μου εξηγήσει περίπου τι είναι αυτό και τι πρέπει να κάνω γιατί είμαι λίγο άσχετος, και ευχαρίστως να τα ανεβάσω εκεί γιατί από ότι βλέπω έχει ζήτηση και δεν έχω χρόνο να στέλνω στον καθένα προσωπικά..

 

killbill

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.rapidshare.de/

 

Αφού συμπιέσεις το αρχείο ή τα αρχεία σου σε ένα file με κατάληξη *.zip ή *.rar το ανεβάζεις εδώ και σου δίνει ένα Link μία διεύθυνση δηλαδή όπου μπορείς να την δώσεις σε όποιον θέλεις για να κατεβάσει το αρχείο σου.

Μόνο όσοι έχουν την διεύθυνση αυτή μπορούν να πάρουν το αρχείο.

Εάν κάνεις copy/paste την διεύθυνση εδώ θα μπορεί όποιος θέλει να πάρει το αρχείο χωρίς να χρειάζεται να στέλνεις e-mail στον κάθε ένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου