Προς το περιεχόμενο

Απορία σχετικά με τον διαγωνισμό


ReCoC

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και μετά θα πάρει τα στοιχεία μας ο Στόλλας και θα μας στέλνει "ενημερωτικά" email ?

 

Τα στοιχεία των μελών του Noiz είναι απόρητα και δεν διατίθενται σε κανένα τρίτο' date=' όπως αναφέρεται στους κανονισμούς μας.

 

Τα μέλη έχουν το δικαίωμα να κοινοποιήσουν τα στοιχεία τους ατομικά, και μόνο αφού ενημερωθούν από το Noiz πρώτα, αν και εφ' όσον προκύψει τέτοια πιθανότητα.[/quote']

 

Ευχαριστώ για την διευκρίνηση, όχι ότι έχω να φοβηθώ και τίποτα δηλαδή ... 500 junk email την ημέρα παίρνω :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 27
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Και μετά θα πάρει τα στοιχεία μας ο Στόλλας και θα μας στέλνει "ενημερωτικά" email ?

 

Δεν ξέρω ρε παιδιά τη παίζετε, αλλά σήμερα το πρωί ήμουν στον Στόλλα (Θεσ/νίκης) και ρωτούσα τους υπαλλήλους που δουλεύουν εκεί για την συγκεκριμένη κλήρωση την Βehringer και όλοι είχαν μαύρα μεσάνυχτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Διαγωνισμός είναι του Noiz, μη μπερδεύεσαι! ο Στόλλας απλά προσφέρει το δώρο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά χθες μίλησα με την Behringer και ο διαγωνισμός είναι μούφα... για να μας τα μασήσει ο Superfunk και να αγοράσει πολλά κιλά ποιοτικό παστουρμά....ΔΕΝ ΉΞΕΡΑΝ ΤΊΠΟΤΑ!!!! ούτε καν το φορουμ!!! ουτε καν εμένα....τι συμβαίνει κύριε πρόεδρε? 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνεις λάθος, η Behringer εκτός απο πεταλάκια θα αρχίσει να αντιγράφει και Pasturma και θα τον φτιάχνει στην Κίνα σε πολύ χαμηλές τιμές και θα τον λέει Basturma.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Διαγωνισμός είναι του Noiz' date=' μη μπερδεύεσαι! ο Στόλλας απλά προσφέρει το δώρο...[/quote']

Φιλέ fleamail, το ξέρω ότι ο διαγωνισμός είναι του noiz, απλά λέω ότι ο Στόλλας δεν έχει ιδέα για αυτή την προσφορά τις Behringer.

Και πόσο ακόμα να σου δώσει το δώρο…. :?:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου