Προς το περιεχόμενο

Σβηστηκε η συγχορδια


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ούτε... :-\

Θα κάνω καμιά επανεκκίνηση μήπως όντως κάτι έχει φάει σκάλωμα, όπως είπε και odis.

 

 

Edit: Έκανα επανεκκίνηση, έτρεξα και ένα CCleaner αλλά και πάλι τίποτα σε κανέναν από τους τρεις browser που ανέφερα και προηγουμένως...Δεν ξέρω τι μπορεί να παίζει.

 

Επίσης ούτε καν μου βγάζει το θέμα στον πίνακα "Μουσική & Μουσικοί".

Ποιος είναι ο τίτλος του θέματος για να το ψάξω στην "Αναζήτηση";

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το FAQ εμφανίζεται μόνο στους mods/gurus. Ούτε καν εγώ© δεν μπορώ να το δω. Μάλλον το θέμα έπρεπε να μετακινηθεί στα απαντημένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το FAQ εμφανίζεται μόνο στους mods/gurus. Ούτε καν εγώ© δεν μπορώ να το δω. Μάλλον το θέμα έπρεπε να μετακινηθεί στα απαντημένα.

 

Περιεργο - το FAQ κανονικα θα επρεπε να το βλεπουν ολα τα μελη, δεν εχει νοημα να ειναι κρυφο. Ισως εγινε καποιο λαθος στη δημιουργια του?

 

Σε καθε περιπτωση μεχρι να ξεκαθαριστει το θεμα μεταφερω το thread στη γενικη ενοτητα Μουσικοι, λογικα θα το βλεπουμε ολοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Edit: Έκανα επανεκκίνηση, έτρεξα και ένα CCleaner αλλά και πάλι τίποτα σε κανέναν από τους τρεις browser που ανέφερα και προηγουμένως...Δεν ξέρω τι μπορεί να παίζει.

δεν είναι του υπολογιστή σου το θέμα αλλά του σέρβερ ή ρυθμίσεων κάποιας κατηγορίας όπως είπε και ο odis 13...μην παλεύεις άδικα! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν είναι του υπολογιστή σου το θέμα αλλά του σέρβερ ή ρυθμίσεων κάποιας κατηγορίας όπως είπε και ο odis 13...μην παλεύεις άδικα! :)

Τώρα το βλέπω!  :D

Μάλλον η αλλαγή που έκανε ο odis επανέφερε το θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου