Προς το περιεχόμενο

Μπυροποσία... μα τον Τουτάτη, τον προστάτη των fuzz


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Bill οι άνθρωποι που μας αγαπάνε θέλουν να περνάμε εμείς καλά, όχι εκείνοι... Αυτή είναι δική μας δουλειά.

Για ξαναδές το το σκηνικό ;)

 

Ααα όχι δεν ήξερε για τη μάζωξη και μιας και είναι ακόμα φρέσκο,είπα να της κάνω το χατίρι,no big deal!! :)

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 65
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Για το πρώτο στα π@π@ρια μου έτσι κι αλλιώς είμαι κάτι χρόνια εκεί.

Για το δεύτερο επίσης, έτσι κι αλλιώς πιάνω κιθάρα μια φορά τον μήνα.

Για το τρίτο ......

 

.........ΟΧΙ ΡΕ ΠΕΡΥ ......

 

...... γιατί ρε γ@μώτο? ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

Τι οχι ρε Περυ ,Τερρυ ,Μαιρη, Ξερει κλπ...παρακλησεις .Αφου δεν ηρθες και αυτη την φορα τιμωρεισαι !! ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

Bill : ΠΛΑΚΑ κανουμε ετσι.Καλα ξηγηθηκες αμα ειναι η κοπελια στη μεση !!!Αλλα η φυλακη -φυλακη να μην ξεχνιομαστε ;D ;D ;D ;D

Ρε συ gvour ποσες κανατες με σφηνες  τραβηξατε 2-3 ; Το ωχχχχχ του yameth μου αρεσε :ακου λεει τι με [/b]ποτισατε ; Πετρελαιιο αφεντικο πετρελαιο !!!!!! :o :o :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες νομιζω οτι και η δευτερη περιειχε το ιδιο ηδυποτον ;D χωρις την προσθηκη αλατος

αλλα δεν παιρνω και ορκο.

Ο μονος σιγουρος τροπος ειναι να ρωτησουμε την Ουρανια,που να θυμαται θα πεις,αλλα αν δει κανεναν να περναει απ'οξω θα τον αρχισει στις φαπες,ναν καλα η κοπελα. ;D ;D ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο παιδιά μου που περάσατε καλά. Ζηλεύω αλλά ήμουν 500 miles away from home.

Αν μπορείτε να κανονίσετε στα γρήγορα άλλη μία μάζωξη για απόψε, θα σας προλάβω!  :) 

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο παιδιά μου που περάσατε καλά. Ζηλεύω αλλά ήμουν 500 miles away from home.

Αν μπορείτε να κανονίσετε στα γρήγορα άλλη μία μάζωξη για απόψε, θα σας προλάβω!  :) 

 

Για την ακριβεια 458,5 μιλλια ησουνα ??? (τα εμαθα ,τα εμαθα με πηρε ο κηδεμονας σου και με παρακαλεσε να σβησω την φυλακη )  ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου