Προς το περιεχόμενο

Αγορα Replicas


Προτεινόμενες αναρτήσεις

AXL NiCK τίναξες την μπάνκα στον αέρα σήμερα...Μου θύμισες την κορυφαία ατάκα...Ρε συ μας φτύνουν??Όχι ρε μάλλον ψιχαλίζει...χαχαχαχαχαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 135
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

ΠΡΟΣ JOHNNY T.    Θα συμφωνήσω μαζί σου σχεδόν σε όλα...

Αναφορικά με την tele επειδή την έχω ήδη πάνω από 1 χρόνο... αν θυμάμαι καλά είναι κοντά στα 1600-1800 ευρώ.

Για να μην σου λέω όμως μαμακίες... πάρε καλύτερα ένα τηλεφωνάκι τον κατασκευαστή να σου πει ακριβώς !!

Το θέμα πάντως είναι ότι παίρνεις ακριβώς ότι ζητάς κομμένη και ραμμένη στα μέτρα σου !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχω μιλησει σε κανεναν εδω μεσα σε εντονο τονο ποτε αλλα το παρακανες...

ΤΙ ΑΚΡΙΒΩς ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕ ΤΟΣΑ ΠΟΣΤ?

Ο ΟΡ βοηθηθηκε απο τα 2 πρωτα ποστ σου κ μετα απλα κανεις μανουρα?

Τι σε νοιαζει πως την βρισκει ο αλλος?/Ξερει τι παιρνει ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ και αν ειανι ικανοποιημενος με αυτο καμαρι του.

Τι ερχεσαι ως αλλος CAPTAIN AMERICA να "σωσεις" το ονομα της gibson?Εσενα χρειαζεται?

Ελεος δλδ.

Δεν με νοιαζει τι παιζεις,πως παιζεις,αν εισαι καλος η κακος κιθαριστας τι κιθαρα προτιμας τιποτα.

Αλλα αφου εχεις κανει ολοφανερο οτι εισαι κατα αυτων των κιθαρων γιατι εχεις κανει ρεκορ ποστ σε ενα τετοιο θεμα?

Ασε μας "στην μιζερια μας" κ οπως ειπες...

 

 

Είναι απλό... κλείστε τον υπολογιστη σας και κοιμηθείτε αγκαλια με την μαιμού... Ίσως ονειρευτείτε ότι θα ξυπνήσετε παρέα με ένα πραγματικό και τίμιο όργανο !!!!

Και ισως ονειρευτεις και ξυπνησεις καλυτερος κ εσυ...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητέ Moderator ndnikola...

Επειδή με προειδοποιείς για κλείδωμα θα ήθελα να μου πεις ακριβώς που παραβίασα τους κανόνες του forum και ποιες ακριβώς είναι οι απρεπείς εκφράσεις μου που χρίζουν επίπληξης !! Πιστεύω ότι θα πρέπει τουλάχιστον να γνωρίζω που έθιξα και ποιον ενώ κάποιοι έφτασαν μέχρι και σε χυδαιότητες χωρίς να τυγχάνουν παρατήρησης !

Ευχαριστώ, και αναμένω έτσι ώστε να επανορθώσω !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και κάτι πραγματικά τελευταίο για τον φίλο Thomsot ο οποίος από όλο το post παρέθεσε μία μόνο γνώμη !

Σου παραθέτω και τις υπόλοιπες όπως ακριβώς γράφτηκαν...

 

Μπράβο, αλλα δεν έκανες και καμιά τρεμολιά να ακούσουμε το duesenberg!

 

Το παίξιμο ήταν μια χαρά.

 

+100 Για την επιλογή Blackstar  με τέλε..σκοτώνει..

 

Πολύ ωραία η κιθάρα, όπως και το παίξιμο. 

 

Πέρα από δικιά σου αγαπημένη πάει να γίνει και δικιά μου

 

Ωραίος μπράβο!!!

 

Και το παίξιμο υπέρ κομπλέ..Ευχαριστούμε που το μοιράστηκες μαζί μας!!!

 

μια χαρα παιζεις και μια χαρα ειναι και ο ηχος.

 

 

 

Και πολλά ακόμη που σκοπίμως αγνόησες φίλε Thomsot ! Γιατί άραγε ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξαναδιάβασε τους κανονισμούς, ειδικά το σημείο που αφορά τις προσωπικές επιθέσεις. Γενικά, μπορείς να γράψεις την άποψή σου για κάτι δίχως να περιστρέφεται όλη η συζήτηση γύρω από εσένα - στο χέρι σου είναι.

 

Παρεμπιπτόντως, δεν θα κάνουμε περαιτέρω συζήτηση για τα παραπάνω, οπότε θα σε συμβούλευα απλά να κάνεις ένα διάλειμμα από το ποστάρισμα και να ξαναδιαβάσεις όσα γράφτηκαν.

 

Ευχαριστώ,

 

edit: δεν υπάρχει κανένας λόγος να συνεχιστεί η συζήτηση, καθώς έχουν δοθεί εξαιρετικές και ψύχραιμες απαντήσεις από ειδικούς όπως ο Π&Ν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου