Προς το περιεχόμενο

Lazy Aftershow - S/T 12" Debut Album


Sakis_Gallo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μερικές μόλις ημέρες πριν την κυκλοφορία του ντεμπούτου άλμπουμ μας, θα θέλαμε να σας δώσουμε μία μικρή γεύση απ’αυτό…ορίστε λοιπόν ένα κομμάτι με τον τίτλο «So We Joke About Death»!

 

στο soundcloud

 

 

η youtube εαν θελετε

 

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 29
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μαμάτε και δέρνετε μαγκα μου.Γαμάτο ,μέσα στα γούστα μου.Πολύ καλό λέμε.Αντε ανεβάστε το δίσκο.Πάντως το περίμενα.και μεις τριο είμαστε γαμώτο αλλά ακόμα δεν κάνουμε τόση φασαρία.Θέλω φασαρία.Αψογο πάντως

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • Moderator
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

περιμενε απο βδομαδα που θα το εχει και ο Λωτος για να κανεις κατευθιαν την παραγγελεια σου απο εκει :)

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

περιμενε απο βδομαδα που θα το εχει και ο Λωτος για να κανεις κατευθιαν την παραγγελεια σου απο εκει :)

Ε, πάω και επί τόπου αν είναι.  :D

 

Αλλά το θέλω signed.  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αααααααα! οκ τοτε! :)

 

Σαββατο κανουμε release party και εκεινη την μερα επισημα ξεκιναει η πωληση του δισκου!

 

οποτε απο βδομαδα θα το κανονισουμε :)

 

εισαι οκ?  ;D

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου