Προς το περιεχόμενο

Τι μπάσα έχετε;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 113
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μπα, δεν χωράει φωτό, εκτός αν έχει ultra-wide TFT 28"  ;D ;D

 

Γεγονός είναι ότι δεν τα έχω όλα μαζεμένα σε μια φωτό, μόνο το καθένα ξεχωριστά...

Αρβύλες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε; Ti σου κάνει δηλαδή; Να αρχίσω να τις παραθέτω μια-μια; Μετά θα μου ζητάτε να παραθέσω και τις κιθάρες, μετά τα synths και μετά κι εγώ δεν ξέρω τι άλλο...

 

E να λοιπόν, ορίστε...

 

th_DSC00283.jpgth_DSC00285.jpgth_DSC00288.jpgth_DSC00289.jpgth_DSC00292.jpgth_DSC00302.jpg

th_DSC00300.jpgth_DSC00281.jpgth_DSC00279.jpgth_DSC00277.jpgth_DSC00276.jpgth_DSC00274.jpg

 

 

Και λείπει και το ΕΒ0...  ;D

Αρβύλες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Babtua αν και τα υπόλοιπα δεν είναι τρελά του γούστου μου, αυτό το rickenbacker μου προκαλεί τρελή σιελόρροια!!! ;D Άντε να τα κατοστήσεις!

 

 

ΚΑΙ το Ken Smith τα σπάει... Εεε ρε, ντρέπομαι να βάλω τα δικά μου εδώ μέσα με σας!!!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Babtua αν και τα υπόλοιπα δεν είναι τρελά του γούστου μου, αυτό το rickenbacker μου προκαλεί τρελή σιελόρροια!!!  ;D Άντε να τα κατοστήσεις!

 

 

ΚΑΙ το Ken Smith τα σπάει... Εεε ρε, ντρέπομαι να βάλω τα δικά μου εδώ μέσα με σας!!!

 

 

Να μη σου προκαλεί τίποτα, γιατί ΔΕΝ είναι Ric... είναι ένα, χμμ, Scheffler (δεν την έχω ξαναδεί πουθενά αυτή τη φίρμα) και είναι απλά copy. To truss rod cover ήταν τελείως λευκό και χτυπούσε άσχημα στο μάτι, οπότε απλά το "εμπλούτισα" με το βαρύγδουπο logo... Τι να έγραφα, Gibson;  ;D ;D ;D

 

Οπότε, μη ντρέπεσαι καθόλου να βάλεις τα δικά σου...

Αρβύλες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και λείπει και το ΕΒ0...  ;D

 

Ξέχασα να γράψω ότι λείπει και το κοντραμπάσο μου από τη συλλογή... αλλά δεν έχω φωτό...

Αρβύλες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου