Προς το περιεχόμενο

Πείτε ένα παράπονο για το αγαπημένο σας σύνθ!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 161
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Aλλη ιστορια το Bass Station, monosynth κι αυτο αλλα αναλογικο. To Prophecy ειναι πολυ καλυτερο σαν synth, αλλα αυτη η καταραμενη μονοφωνια του το αδικουσε. H Korg βεβαια εβγαλε μετα το Ζ1 το οποιο στην ουσια ηταν ενα πολυφωνικο Prophecy με εξτρα και ετσι πηρε αφεση αμαρτιων. :P

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχω κανενα παραπονο απο τα synth μου αντιθετως εχω παραπονο που με την δουλεια μου δεν εχω το χρονο και την ανεση την οικονομικη καποιες φορες να μην μπορω να κανω τα μαθηματα μου(συγχρονο jazz piano και ενωρχηστρωση)  :-\

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εκεί που διαβάζω αυτό το θρεντ και πάω να γράψω και εγώ το παράπονό μου ανοίγει το Fantom και στην οθόνη είχε μια μούντζα... Ιός θα είναι ή κάτι τέτοιο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Και εκεί που διαβάζω αυτό το θρεντ και πάω να γράψω και εγώ το παράπονό μου ανοίγει το Fantom και στην οθόνη είχε μια μούντζα... Ιός θα είναι ή κάτι τέτοιο...

Ωχ...

Ποιό είναι; το X ή το G ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωχ...

Ποιό είναι; το X ή το G ?

 

Φαντάζομαι Μανώλη με ποσα άτομα και όργανα συναναστρέφεσαι κάθε μέρα.. Μου έχεις κάνει αυτή την ερώτηση τέσσερις πέντε φορές...  :D

 

Το "X" έχω ... Και το παράπονό μου είναι ότι δεν μπορώ να βρω να κάνω παράπονό.. Βρωμάει η δουλειά μάλλον..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Φαντάζομαι Μανώλη με ποσα άτομα και όργανα συναναστρέφεσαι κάθε μέρα.. Μου έχεις κάνει αυτή την ερώτηση τέσσερις πέντε φορές...  :D

Ειλικρινά συγγνώμη  :)

 

Το "X" έχω ...

Πάλι καλά, μικρή μούντζα έφαγες.... γιατί η άλλη είναι 8,5 ίντσες enhanced mountza  ;D ;D ;D

 

Και το παράπονό μου είναι ότι δεν μπορώ να βρω να κάνω παράπονό.. Βρωμάει η δουλειά μάλλον..

Τι παράπονο ν'άχεις εσύ, άλλοι έχουν παράπονα  ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου