Προς το περιεχόμενο

Τι θα σας φέρει ο Άγιος Βασίλης?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 111
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Χαχα! Ωραιος!

 

Οουπς... :)

Πριν πιασω κιθαρα, ξεκινησα να μαθω πιανο...αλλα το παρατησα...(μετραει;;;!) :)

 

Ψιλομετράει, αρκεί να κάνεις επίσημη δήλωση μεταμέλειας και μετάνοιας, να πεις 666 φορές "απεταξάμην τα εξάχορδα του σατανά" και καθάρισες. ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Του ζήτησα μία Ιταλίδα την Marika Fruscio.Μετά από λίγες μέρες μου έστειλε ένα μαιοιλ (ο άγιος Βασίλης) και μου είπε οτί αυτό το κορίτσι μάλλον δεν κάνει για μενα (νόμισε οτί θα το παντρευτώ) , γιατί του ζήτησε 7 χιλιάρικα (τα μισά μπροστά,τα υπόλοιπα μετά) για να ανέβει στο έλκηθρο. :(  Εγώ επιμένω και τώρα το παζαρεύει μπας και το ρίξει στα 4...Θα δούμε.  

 

 

marika_fruscio_1358438896_zpsdcc66adc.jpg

 

 

http://youtu.be/2lKmaWBscVg

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build Space-based Weapons against Aliens and all of it is a lie..."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...μια χωρίστρα....και λίγο ποτάμι ανάμεσα από βουνά....και να σου η κονόμα..

Ά ρε Αδάμ με την μαναβική σου...

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τώρα το παζαρεύει μπας και το ρίξει στα 4...Θα δούμε. 

 

 

Το κορίτσι; Α, θα δυσκολευτεί, να του το πεις.

I can actually hear difference between neck joints.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...μια χωρίστρα....και λίγο ποτάμι ανάμεσα από βουνά....και να σου η κονόμα..

Ά ρε Αδάμ με την μαναβική σου...

 

Ξέχασα να αναφέρω οτί στην τελική μου είπε οτί θα φέρει στον Thomsot 43 χιλιάρικα και τα 7 θα τα πάρει η Μαρίκα. :)

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build Space-based Weapons against Aliens and all of it is a lie..."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χρονομηχανή ώστε να γυρίσω πίσω στον χρόνο και να βρώ τον νέο Αι Βασίλη και να τον πείσω να μην στέλνει δώρα στον κόσμο.

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κορίτσι; Α, θα δυσκολευτεί, να του το πεις.

 

Όντας γενικά πολύ καχύποπτος,ομολογώ οτί υπέθεσα οτί μάλλον τρέλα πουλάει... (ο άγιος βασίλης)  :(

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build Space-based Weapons against Aliens and all of it is a lie..."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέχασα να αναφέρω οτί στην τελική μου είπε οτί θα φέρει στον Thomsot 43 χιλιάρικα και τα 7 θα τα πάρει η Μαρίκα. :)

 

Σιγα ρε μη τα φαμε τα λεφτα στις π@υτ@νες..... ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα και αυτη με τετοιο βυζι την λενε Μαρικα;;

Κοιταξτε επειδη συνηθως τετοια γκομενακια τα εχω ψωμοτυρι, θα ζητουσα απο το αη-Μπιλακο κατι σχετικο με το θεμα,μια και τα συνθια χρειαζονται κοπο να τα αποκτησεις...(ειπαμε τα γκομενακια ψωμοτυρι  ;D )

Θα τονε παραδεχομουνα λοιπον να πουμε αν μου φερνε 2-3 τσιστιμπλικια ετσι γιατι ημουν καλο παιδι ολα αυτα τα χρονια που εκανα οικονομιες(για να φυγουν δεξια κ αριστερα :p ) Δεν ειναι και πολλα,ενα μοτιφακι xf ετσι για να γουσταρουμε...μετα ενα μοτιφακι εσ6 ετσι για να κουμπωσουμε 3 plugins(αυτα τα παιρνω κ μονος μου ας μην ειμαστε πλεονεκτες :D ) ,μετα ενα εχ5 ετσι και για την προσομοιωση... Για να τα ακουω θελω εκεινα τα θερια τα genelec με το ομοαξωνικο midrange-tweeter και να τα κουμπωνω σε μια 8 καναλη καρτα ηχου,τωρα 2626profire ειναι ,κατι ανωτερο,οτι θελει ας φτιασει. Και ενα 88αρι fatar τπυμπανο κλαβιε βαρυκεντρισμενο. Και ενα u87 να ηχογραφω την κιθαρα μου και την αγριοφωναρα μου. θα στεναχωρηθει που δεν εχω κατασταλαξει ακομα για τον υπολοιπο εξοπλισμο που θελω αλλα και αυτα θα τον ευχαριστησουν αν μου τα δωκει, α;;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου